1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

acil yardımcı olursanız sevinirim..

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve sevdamol23 tarafından 24 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. sevdamol23

sevdamol23 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    acer marka laptop kullanıyorum. pc nin üzerindeki mause pedi çalışıyor ekrandaki imleci hareket ettiriyor ama bede tıklayıp dosya açmak istediğimde ped o görevi görmüyor.. ne oldu acaba nerden düzeltebilirim..

2. CAYİT

CAYİT Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    MONTAJ
    Yer:
    İSTANBUL
    Banka:
    0 ÇTL
    Merhaba

Denetim masasında ilgili aygıtla ilgili özellik menüsünü açtıktan sonra soldaki menülerden Tapping tabından Tıklmayı aktif et seçeneğini kullanıp kaydedebilirsiniz.

Yada

Hani sağ alt köşede simge bildirim alanı var ya dostum işte orda touchpad'in simgesi var. Ona sağ tıkla ve açılan kısımdan "Tıklatmak için parmakla vur"u seç. Düzelmesse işaretleme aygıtının yazılımını silip tekrar

wien06 bunu beğendi.
  3. sevdamol23

sevdamol23 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Merhaba

Denetim masasında ilgili aygıtla ilgili özellik menüsünü açtıktan sonra soldaki menülerden Tapping tabından Tıklmayı aktif et seçeneğini kullanıp kaydedebilirsiniz.

Yada

Hani sağ alt köşede simge bildirim alanı var ya dostum işte orda touchpad'in simgesi var. Ona sağ tıkla ve açılan kısımdan "Tıklatmak için parmakla vur"u seç. Düzelmesse işaretleme aygıtının yazılımını silip tekrar

çok teşekkürler.. çok saol sorun çözüldü..

4. CAYİT

CAYİT Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    MONTAJ
    Yer:
    İSTANBUL
    Banka:
    0 ÇTL