Acun Finali Bruce Willis ile Yaptı...

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
Katılım
21 Tem 2009
Mesajlar
4,979
Beğeniler
53
#1
Acun Ilıcalı'nın sunduğu yarışma programı Var mısın Yok musun, ekranlara veda etti...
Son programda yarışmacı koltuğunda ünlü aktör Bruce Willis'in eşi Emma Heming vardı. Emma Heming yarıştı, Bruce Willis tribünden eşini destekledi.

Hamdi Bey'in 135 bin liralık teklifine "Yokum" diyen Emma Heming kutusuna gitti. Bruce Willis'in açtığı kutudan 50 bin ya da 500 bin çıkacaktı.

Kutudan 50 bin lira çıktı ancak Hamdi Bey cömert davranıp 50 bin lira da "cebinden" verdi. Böylece Bir Dilek Tut Vakfi'na 100 bin lira bağışlanmış oldu.

Program boyunca sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Bruce Willis, güzel vakit geçirdiklerini ve bir kez daha Türkiye'ye gelmek istediklerini söyledi. Ünlü aktör ayrıca kendisine hediye edilen Galatasaray ve Fenerbahçe atkılarını da program boyunca bırakmadı.

Toplam 350 bölüm yayınlanan Var mısın Yok musun'da yarışmacılara yaklaşık 23-24 milyon TL ödül verdi. Çeşitli vakıflara ve hayır işlerine de 7-8 milyon TL bağışta bulunuldu.

Programda Bruce Willis ve Emma Heming'ten önce Christina Aguilera, Paris Hilton, 50 Cent, Adriana Lima gibi dünyaca ünlü isimler de yarışmıştı.

(Habertürk)
 
Katılım
31 Ekm 2009
Mesajlar
495
Beğeniler
3
Yaş
36
Şehir
Ankara
#2
Bir dilek tut da Acun'un yarışması olduğundan 500bin kutudadır diye düşünmüştüm .)
 
Top