1. ÇeReZFoRuM - yeni katılımcılar ve yöneticiler...
  Kendisi dışında 5 katılımcı ve kurallara uyan üye (sürekli devam eden) kazandıranlar ADMİN veya ADMİNE yetkisiyle forum yönetim kadrosunda yer alabilir. Amaç forumda hareketlilik sağlamaktır...Duyuru 31 Mart'a kadar geçerlidir.

Adana Ceyhan Tevhide Atçı Lisesi

Konusu 'Liseler Rehberi' forumundadır ve Mc_ÖRGE tarafından 20 Eylül 2009 başlatılmıştır.

 1. Mc_ÖRGE

  Mc_ÖRGE HalaMadrid

  Katılım:
  15 Eylül 2009
  Mesajlar:
  1.607
  Beğenileri:
  84
  Ödül Puanları:
  1.330
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  Kaptan
  Yer:
  İzmir
  Banka:
  3.990 ÇTL
  [​IMG]

  Tevhide Atçı Lisesi

  1999-2000 Öğretim yılında açılmıştır.Genel Lise ve Elektrik Bölümü olarak eğitime açılmış daha sonra ortaöğretim genel müdürlüğü bünyesinde genel lise olarak eğitim-öğretime devam etmektedir.

  Ceyhan'da yapılan liseler arası bilgi yarışmalarında bir ikincilik ve bir de üçüncülük ödülü almıştır. Üniversiteye her yıl 4-5 öğrenci kazandırılmaktadır.

  OKULUMUZUN VİZYONU

  TOPLUMUMUZU ÇAĞDAŞ UYGARLIK DÜZEYİNİN ÜZERİNE ÇIKARMAK, BİLGİ ÇAĞI’NIN GEREKTİRDİĞİ ÖZELLİKLERİ TAŞIYABİLEN VE UYGULAYABİLEN BİREYLER YETİŞTİRMEK, ULUSAL VE EVRENSEL BOYUTTA TOPLUMA KATKI SAĞLAYAN, YETİŞTİRDİĞİ İNSAN VE ÜRETTİĞİ BİLGİ İLE ÖRNEK GÖSTERİLEN MENSUBU OLMAKTAN ONUR DUYULAN BİR LİSE OLMAKTIR.

  OKULUMUZUN MİSYONU

  OKULUMUZ, GELECEĞİ BUGÜNDEN ŞEKİLLENDİRME SORUMLULUĞUNA SAHİP, ÇAĞDAŞ UYGARLIĞIN YAPICI, YARATICI SEÇKİN BİR ORTAĞI OLAN, KÜLTÜREL BİRİKİMİ VE İLETİŞİM BECERİSİNE SAHİP, ARAŞTIRMA VE SORUN ÇÖZME YETENEĞİ GELİŞMİŞ, ÇEVRESİNE ÖNDERLİK EDEBİLECEK YAPIDA, ATATÜRK İLKE VE DEVRİMLERİNİ ÖZÜMSEMİŞ, YURTSEVER BİREYLER YETİŞTİREN, NİTELİKLİ EĞİTİM VERMEYİ, ULUSUNUN VE İNSANLIĞIN SOSYAL, KÜLTÜREL, EKONOMİK, BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK GELİŞİMİ İÇİN BİLGİYE ULAŞMAYI, BİLGİ ÜRETMEYİ, UYGULAMA VE YAYMAYI GÖREV EDİNMİŞTİR.

  [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]
   
Benzer Konular
 1. Mc_ÖRGE
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  705
 2. Mc_ÖRGE
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  711
 3. Mc_ÖRGE
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  803
 4. Mc_ÖRGE
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  689
 5. Mc_ÖRGE
  Mesaj:
  0
  Görüntüleme:
  779
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş