1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Adidas Neo'nun Yüzü Justin Bieber

Konusu 'Moda' forumundadır ve Düş tarafından 17 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. Düş
    No Mood

Düş Septik bir KADIN Özel üye

Beğenileri:
    2.063
    Ödül Puanları:
    5.580
    Banka:
    1.158 ÇTL

Tüm dünyada milyonlarca hayranı olan, pop ve R&B şarkıcısı Justin Bieber , adidas NEO’nun yeni marka yüzü oldu. Bieber , adidas NEO’nun şık ve sade görünümü ile gençlere ilham verecek. Cesur ve son moda giysileri, müziği ve tarzı ile fark yaratan Justin Bieber , adidas NEO için etkili bir rol model olacak. Bieber , adidas Neo ile ilgili bilgileri ve haberleri sosyal medyada da hayranları ile paylaşacak.

İşbirliğine ilişkin olarak adidas’ın her zaman sevdiği bir marka olduğunu belirten Justin Bieber şunları söyledi: “ adidas NEO ile aramda modaya , özgürlük ve kendine karşı dürüst olmaya dayanan gerçek bir bağ var. ‘Believe’ isimli yeni a.l.b.ü.m'le de kendine inanmak ile ilgili mesaj veriyorum. Kim olduğunu göstermenin ilk adımı ve kendini öne çıkarmanın en iyi yollarından biri modadır. Bu benim için tadı çıkarılacak bir macera ve adidas NEO da buna inanıyor.”

2. Esr3
    Haylaz

Esr3 Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    281
    Ödül Puanları:
    2.230
    Banka:
    10 ÇTL
    Bieberin tipini zaten begeniyordum yakismis :P

Sayfayı Paylaş