Adım Adım Youtube Videolarını Dönüştürmek

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
Katılım
30 Nsn 2011
Mesajlar
12,995
Beğeniler
505
Yaş
33
Şehir
Istanbul, Turkey
#1
Adım Adım YouTube Videolarını Dönüştürme

Sürekli kesilen ve video izleme keyfinizi yarıda bırakan internet servislerinden mi şikayetçisiniz? YouTube videosunu bir kez indirip, keyfinize bakmak mı istiyorsunuz? Düşünceniz bu yöndeyse, rehberimize göz atmanızı öneririz.

İnternet bağlantı kalitesi ve servis sağlayıcılar ele alındığında, ülkemizin zirveye oynayacağını söylemek imkansız. Pek çok kullanıcı sürekli kesilen bağlantılardan ve inip çıkan hızlardan şikayetçi. Bu da, özellikle web bağlantısıyla video izleyen kişileri çileden çıkarıyor.
Ağırlık Sorunlarından Kurtulun
Neyse ki, Free YouTube to MP3 Converter gibi, hem bedava hem pratik olan akılcı yazılımlar imdadımıza koşuyor. Zekice geliştirilmiş araç, birkaç basit işlem sayesinde gerek YouTube'dan video indirebiliyor, gerek ise o videoyu MP3 ve nice medya formatlarına dönüştürebiliyorsunuz. Karşınızda adım Free YouTube to MP3 Converter kullanma kılavuzu!
İlk Adım

Bağlantıdan aracı indirin ve yönergeleri izleyerek kurun. Kurulum bitip, yazılım çalıştığında "Download From YouTube" kutusunu tıklayın. Ardından "Next" simgesine dokunup, ikinci adıma geçin.
İkinci Adım

Tarayıcınızı açın, YouTube'a girin ve bilgisayarınızda yer almasını istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın. Ardından, bağlantı adresini, tabelaya kopyala-yapıştır yöntemiyle yerleştirin. Aşağıdaki, "Next" kutucuğuna tıklayarak işleme devam edin.
Üçüncü Adım

Üçüncü adım biraz sabır gerektirecek. İnternet bağlantınız gereğinden fazla yavaşsa, YouTube sunucusu ile gerekli bağlantının sağlanması uzun sürebiliyor. Videoları, hangi klasörde oluşturmak istediğinizi seçin.
Dördüncü Adım

İşlemi bitirdiniz ama kopyaladığınız videonun formatını değiştirmek istiyorsunuz. Kolay, "Convert Video (previously download file) From File kutusuna tıklayın ve farenizin imlecini "Next" simgesine doğru yönlendirin.
Son Adım


Dilediğiniz videoyu ilgili klasörden seçin ve "Next" simgesine tıklayın. Aşağıdaki ekranla karşılacaksınız. Output directory'ü (Çıkış Dizini) ve videoyu hangi biçime dönüştürmek istediğinizi seçin.MP3 gibi sadece müzik dinleme keyfi yaşayabileceğiniz formatlardan, WMA gibi video formatlarına geniş bir menü ile karşılaşacaksınız. Artık yapmanız gereken tek şey beklemek ve eğlencenin tadını çıkarmak.
 
Top