1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Adımıza Aşkımıza :)

Konusu 'Aşk' forumundadır ve iLk_NuR tarafından 15 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1. iLk_NuR

iLk_NuR Üstat

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    meLekLerin arasından:)
    Banka:
    93 ÇTL
    Ağlama dedin giderken. Nasıl ağlamazdım arkandan? Geleceğim dedin ama gelene kadar bıraktığın boşlukla bir başıma ne yaparım ben hiç düşündün mü? Tekrar beraber olacağımız günün hayaliyle uykuya dalıp, hep o anın hatırasına ayakta kalacağım artık. Sadece sesini duymakla yetineceğim. Tamam kabullendim git. Git ama yine sev beni hem de her şeyden, herkesten çok sev.

Döneceksin zaten biliyorum. Gidişinden ne kadar eminsem döneceğinden de o kadar eminim. Sadece sensizlik koyuyor bana. Yarın sabah uyandığımda senin başka bir şehrin sabahında olacağını bilmek koyuyor. Kokunun uzaklarda olduğunu bilmek içimi acıtıyor. Dudaklarının tadını unutmaktan korkuyorum. Ama biliyorum döneceksin. Yine senin kollarında uyuyup, senin yüzüne bakarak uyanacağım en güzel sabahlarıma.

Hadi beni bırak bu şehir sensiz ne yapacak? Sensiz daha sessiz olacak. Daha bir küskün başlayacak yeni güne. Beni bırak sahiller küsecek sana. Tek başıma nasıl dolaşırım ben sokaklarda. Sokaklar sormaz mı seni bana? Nasıl derim gitti diye? Sen dönene kadar nasıl baş ederim ben bu kocaman şehirle.

Biliyorum döneceksin bana yeniden. Ama sen gelene kadar şarkılar söyleyecekler bize, ikimize. Sen bile duyacaksın kilometrelerce uzaklardan. Bizi söyleyecek herkes. Her adımda bizi izleyeceksin. Söz veriyorum sana yıldızlar hikayemizi anlatacaklar birbirlerine. Tüm evren bilecek bizi. Destanlar yazılacak ADIMIZA AŞKIMIZA...

Aybike şahin

2. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.755
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    330 ÇTL
    Sen dönene kadar nasıl baş ederim ben bu kocaman şehirle.

edilmiyor baş o koca sehirle...

paylaşım için teşekkürler

3. sorumsuz

sorumsuz Forum Onuru

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    2.880
    Meslek:
    ...
    Yer:
    bileyim?