Adnan Hoca kıyamet tarihini açıkladı

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Katılım
3 Mys 2009
Mesajlar
4,847
Beğeniler
376
Yaş
33
Şehir
Misafir Sevmez
#1
Evrim teorisi üzerine yaptığı “bilimsel çalışmalar”la bilinen Adnan Oktar, yeni bir bilimsel tespit yaptı. Aman dikkat: Kıyamet 2120’de kopuyor!

Uluslararası evrim karşıtı çevrelerden ithal ettiği ve Türkiye’de geniş çevrelere ulaştırdığı evrim karşıtı zırvalıklarla bilinen Adnan Oktar, şimdi de kıyamet tellallığına soyundu.

Bilimle ilgisi olmayan, gerici Bilim Araştırma Vakfı’nın “Fahri Başkanı” olan Adnan Oktar, kıyametin 2120 yılında kopacağını açıkladı.

“Zuhurlar” “tecelli” etmiş…
Çırağan Sarayı’nda önceki gün verdiği iftar yemeğinde bir grup gazeteciye açıklamalarda bulunan Oktar, “Kuran’da kıyatler ilgili yazılan zuhurların 500 tanesinin tecelli ettiğini” söyleyerek, “Kıyamet, bu neslin torunmlarının torunlarını gördüğü zaman kopacak. Bu da 2120 yılına denk geliyor” diye konuştu.

Oktar, “Dünyada kıyametten önce son bir kez daha mutlu günlerin yaşanacağını” da sözlerine ekledi. Gazetecilerin Oktar’ı ciddi biçimde dinleyerek açıklamayı haberleştirmeleri dikkat çekti.

Aynı zamanda “siyasi deha”
2120’de kıyamet kopacak olmasına (!) rağmen, dünya işlerine yönelik ilgisini de yitirmeyen Adnan Hoca, “Türkiye’nin bölgedeki rolü artacak, bir yıl önce söylediğim gibi Ermenistan ile sınırlar açılacak” öngörülerinde bulundu.

“Doğu Türkistan’da 30 milyon Türk’ün katledildiğini ve dünyanın buna seyirci kaldığını” iddia eden Adnan Oktar, ABD ve Avrupa’nın “isteseler” sorunu çok kısa sürede çözebileceklerini, ama ses çıkarmadıklarını söyledi.

Oktar “Dünya ülkeleri Çin’e sadece ‘15 gün mal almıyoruz’ diye boykot yapsa, Çin kendiliğinden katliamı bırakır.” diyerek çevresini aydınlattı (!).

Adnan Oktar, Türkiye’de “Evrim teorisinin kesinkes çürütüldüğünü” iddia eden, ama nedense her daim evrim karşıtı propagandayı sürdüren cephenin başındaki isim olarak biliniyor.
 

Benzer konular

Top