1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Adolf Hitler'in Söylediği Sözler

Konusu 'Güzel Sözler' forumundadır ve Suskun tarafından 18 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    * Nazi Partisi; kamuoyunun muhafızı değil, yönlendiricisi olmalıdır. Nazi Partisi; kitlelerin hizmetçisi değil, efendisi olmalıdır!

* Ben Dünya'ya insanları güçlü yapmak için gelmedim, onların güçsüzlüklerini kullanmak için geldim.

* Bir gün gelecek, Yahudileri tamamen ortadan kaldıramadığım için bana küfredeceksiniz !

* Diktatör, bisikletle giden adama benzer durursa devrilir.

* Dünyanın altını üstüne getiren büyük olayların tamamı yazı ile değil sözle meydana getirilmiştir.

* Düşünce özgürlüğü tüm kötülüklerin anasıdır.

* Eğer bir millet özgür olacaksa; gurura, irade gücüne, meydan okumaya, nefrete, nefrete ve yine nefrete ihtiyaç duyar.

* Eğer savaş kaybedilmişse halkı da kaybetmenin hiç bir önemi yoktur.

* Hayat güçsüzlüğü affetmez.

* Her kim bize karşı ayaklanırsa kendisini ölü kabul etmelidir.

* İnsanlığın bir gün büyük mücadelelere neden olacağı kuşkusuzdur. Sonunda varolma içgüdüsü galip çıkacaktır. Budalalık, korkaklık ve kendini beğenmişlikten oluşan insanlık bu içgüdü karşısında eriyip gidecektir.

* İşgal altındaki topraklarımız anavatana ateşli protestolarla değil, kılıcın indirdiği zafer darbeleriyle katılabilir.

* Liderlik insanları tek bir düşman üzerinde toplamak ve bu dikkatin bozulmadan devam etmesini sağlama sanatıdır.

* Mustafa Kemal; bir millet, bütün vasıtalarından mahrum edilse dahi, kendini kurtaracak vasıtaları yaratabileceğini ispat eden adamdır.

* Politika, yapılan tarihtir.

* Savaşta her zaman kaybeden taraf suçludur haklı olsa bile.

* Siyasi kuruluşlar birbirleri ile karşılıklı çıkarlarından dolayı göstermelik anlaşırlar. Benim felsefi doktrinim dünyayı tekrar mutlu bir şekilde yaşatacak güce sahiptir. Böyle bir idealde elbetteki geçici anlaşmalara yer yoktur.

* Şeref ve namustan yoksun milletler ergeç hürriyet ve bağımsızlıklarını kaybederler.

* Yalan ne kadar büyükse, inananı da o kadar çok olur.

* Yaşama hakkın mücadele gücün kadardır.

* Zayıfa acımak doğaya ihanettir.

* Milletler hayasızlıklarla değil, fedakarlıklarla kurtarılır.

Sayfayı Paylaş