1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Adtech Hakkında

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve CAYİT tarafından 2 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. CAYİT

CAYİT Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    MONTAJ
    Yer:
    İSTANBUL
    Banka:
    0 ÇTL
    Selamlar arkadaslar ben adtech reklam şirketın 0,68 $ dolar kazandım bu para bana ne zaman ödenir ve 0,68 dolar vergilerler düşülürse kaç ytl alırım ?

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.355
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.772 ÇTL
    Adtech reklamları hakkında bidiklerimi söyleyim bir zamanlar araştırmıştım.

Tıklama başına yaklaşık 0,002 - 0,005 $ veriyor. Bu demektir ki 200 ile 500 tıklama arasında 1 $ kadar kazanırsınız. (Oldukça düşük bir rakam)

Kazanç panelinde gördüğünüz rakamı tam olarak alamazsınız. Çünkü % 18 Kdv ve % 15 gelir vergisi kesintisi hesaptan düşer. (Kullananlar en az % 50 sinin kesildiğini söylüyor.)

Kazancınız takip eden ayın 1'i ile 15'i arasında hesaba yatırılıyor. Ödeme eft yapılıyor, (Emin değilim belki paypal ve çek ödemesi de vardır) ödeme yapmak için limit aranmıyor yani kaçliranız olursa olsun ödeme yapılıyor. Ancak 10 $ ın altındaki kazançların ödeneceğini hiç sanmıyorum.

Tam ödeme alınacağında hesapların kural ihlalinden dolayı kapatılıp ödeme yapılmaması çok yaygın bir olay ki en çok şikayet bu yönde. Eğer sitede tıklamaya teşvik edici herhangi bir içerik varsa ya da kendi reklamlarınıza tıklamışsanız ödeme yapılmayacağından emin olabilirsiniz :)

Adhood reklamları daha avantajlı gibi görünüyor. Ama tavsiyem kesinlikle google adsense hesabıdır. Günlük tekil hit 5000 ve üstü değilse adtechreklamlarından pek kazanç elde edemezsiniz.

3. CAYİT

CAYİT Katılımcı

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    630
    Meslek:
    MONTAJ
    Yer:
    İSTANBUL
    Banka:
    0 ÇTL
    Yorumsuz bey ben google adense üye oldumda reklam kodunuda aldım sıteye ekledım bir şeyin farkına vardım html kodunu siteye eklerken benım sıtemın adresi yazmıyor vede tıkladım reklamlarlara raporlarda 0 dolar gözüküyor

Sayfayı Paylaş