1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Afyon Kızılören Lisesi

Konusu 'Liseler Rehberi' forumundadır ve Mc_ÖRGE tarafından 27 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. Mc_ÖRGE

Mc_ÖRGE HalaMadrid

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    Kaptan
    Yer:
    İzmir
    Banka:
    714 ÇTL

Vizyonumuz
    Evrensel eğitim ve öğretim ilkeleri doğrultusunda toplumsal değişmeyi sağlayacak kuşaklar yetiştirerek bilgi ve becerinin toplumsal refaha dönüşmesine öncülük eden bir kurum olmaktır.

Misyonumuz
    Tüm gençlerimizin ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda yetiştirilmelerini sağlayarak, toplumsal kalkınmanın itici gücü olan nitelikli insan gücünün yetiştirilmesine katkıda bulunmaktır

Okulumuz 1989 yılında eğitim öğretime başlamıştır.Okulumuzda 1 müdür vekili,1Bilgisayar Formatör Öğretmeni,1 Coğrafyai, 1Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni ve 1 Hizmetli görev yapmaktadır.Okulumuzda eğitim-öğretim gören öğrenci sayısı 50 dır.Okulumuzun 1 tane ana binası bulunup: bu binada 1 bilgisayar laboratuarı,1adet laboratuar,3 adet derslik mevcuttur.Okul bahçesinde Voleybol ve Basketbol sahaları mevcuttur.

ADRES: Kızılören Lisesi - KIZILÖREN / AFYONKARAHİSAR

TEL: 0 (272) 571 70 09

E-POSTA: 233614@meb.k12.tr - kiziloren_lisesi@hotmail.com

WEB ADRESİ: [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Sayfayı Paylaş