1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ağır Sözler 2013

Konusu 'Güzel Sözler' forumundadır ve Paradoks ~ tarafından 14 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Paradoks ~

Paradoks ~ ... Elif ...

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    2.980
    Meslek:
    Yazılım mühendisi
    Yer:
    Konya
    Banka:
    114 ÇTL
    Ağır Mesajlar Sözler 2013

Paylaşabileceğiniz Anlamlı ve ağır sözler....

Besmelesiz sevdin galiba beni…
    Çarpılmışsın sevgili…
    Yüreğin bi yana kaymış, şerefin bi yana..!

Benden sonra her kiminle olursan ol, seni kastederek “muhteşem bir sevgilim var” diyecek. Doğrudur diyeceğim, temiz kullandım.

Her insan yalan söyleyebilir ama her insan doğruyu söylemek için yalanlara başvurur senin gibi..

Bu kapı gidene bir daha açılmaz. Kapatırım o defteri bir daha yazılmaz. Kıymetimi bilen bilir, bilmeyenle işim olmaz…

Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasında yüzenlerdeniz.

Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Taşın kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar…!

Paramparça bir yürek Ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan Çek silahı daya sırtıma Titrersem namerdim Sen vurdun da ben ölmedim

Sana yalan Sevgilerin Sahte Mutlulukları Lazım, benim gibi gerçekler Sana Fazla Gelir Bu Dünyada.

Birini sevdim. Gülüşü hoşuma, şerefsizliği zoruma gitti…

Ankara Kalesi gibi ortada bıraktın beni. Hani bir gün olurda otobüse binip gelmek istersen yanıma unutma artık bütün Ankara aşık bana…

Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz,
    eğer bir gün bana donmek istersen sevgili yanında iki metre zincir getir cünkü bu saatten sonra ancak kapım da KÖPEK olursun

insan kendi duygularına söz geçiremiyorsa sal gitsin sevdiğine söz geçiremiyorsa koyver gitsin hislerine yenik düşüyorsa yok ol gitsin sen zaten bir hiçsin..

Sana canımı feda etmeye hazırken beni yalanlarınla mutlu ettin şimdi anladımki o yalanlar benim yaşamadığım acılarmış…

ben senin için herkes gibiymişim ne bir özelliğim olmuş ne senin için bir yerim, artık sende benim için öylesin ama insanlar ile kıyaslamıyorum seni ancak hayvanlarla eş değer olabilirsin..

umursamadığım tek umursuzluksun, ben benim hayatımda bir sinekten başka rol alamazsın..

onursa onur gurursa gurur hiç taklit yapmadım benim aslım budur anlatsam kendimi aklın durur uzasan iyi olur

Kaybedeceğini bile bile neden mücadele ediyorsun dedi, öleceğini bile bile yaşadığını unutmuştu o an... Bozmadım.

Benim söylediğim her söz aldığım nefes gibi gerçektir, senin söylediklerin ise gördüğün rüyalar gibi gelip geçici yalandan başka bişi değildir..

Ben gecelerimde seni düşünürken sen gecelerinde başkalarını düşündün, ben seni seviyorum derken sen beni sevdiğini sadece sözlerinde söyledin gözlerin ise başkalarındaydı..

2. cemree
    Eğlenceli

cemree =)=) Süper Moderatör

Beğenileri:
    3.730
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    1.170 ÇTL
    Askerliğe gitmemek için 30 bin lira vereceğine, 10 bin lira verip cinsiyetini değistir, 20 bin lira cebine kalsın. Nasıl olsa her türlü adam değilsin.

Sayfayı Paylaş