1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ağıza Sıkılan Sprey Sarhoş Ediyor

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Mod-53 tarafından 8 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. Mod-53
    Hoşgörülü

Mod-53 Uzaklardayım Özel üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    1.330
    Meslek:
    İŞLETMECİ
    Yer:
    İSTANBUL
    Banka:
    59 ÇTL
    ABD'li bir bilim insanı tarafından icat edilen sprey, kullanan kişileri birkaç saniyeliğine sarhoş ediyor.

ABD’de piyayasa sürülecek olan sprey, Fransız asıllı David Edwards’ın icadı. Kimse tam olarak ne işe yarayacağını bilmese de, Quantum Sensations spreyinin 26 dolardan piyasaya sürülmesi bekleniyor.

ANINDA ETKİ GÖSTERİYOR

Ünlü Fransız tasarımcı Philippe Starck’ın yardım ettiği bir projenin ürünü olan Quantum Sensations, ağzınıza bir kere sıktığınızda 0.075 milimetre alkol saçıyor. Özel tasarım ürünü sprey mekanizması sayesinde, alkol küçük zerreler halinde ağzın her tarafına yayılıyor ve anında etki gösteriyor. Alkolün etkisi kısa zamanda geçiyor ve spreyi kullandıktan sonra alkol testine girerseniz, testten geçiyorsunuz. Ya da Edwards’ın savunduğu görüş bu.

EDWARDS'IN İLK ÜRÜNÜ DEĞİL

Quantum Sensations, Edwards’ın ilginç sprey mekanizmaları alanındaki ilk ürünü değil. ABD’li mucit, çikolata gibi tatlı maddelerin yenmesine gerek olmadan tadının alınabilmesini sağlayan bir başka sprez cihazıyla geçmişte köşeyi dönmüş. Edwards, karışık bir tat verecek şekilde sesten hızlı bir sisteme sahip olan “Whaf” adlı cihazından 400 bin adet satmış. Whaf, yemekleri “solunabilir” hale getirmesiyle ünlü bir cihaz.

Sayfayı Paylaş