1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ah Şu Saçlarım Dalgalı Olsaydı Diyorsanız Buyrun..!

Konusu 'Bakım & Makyaj & Güzellik' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.780
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    377 ÇTL
    Pırasa gibi dümdüz saçların yanı sıra erkekler dalgalı saçları daha da seksi buluyor. Saçlarınızı sürekli biçimli şekilde toplamak yerine biraz da kendi haline bırakın karmaşık saçlarla seksiliğinizi artırmanız mümkün..

”Ama benim saçlarım dalgalı değil nasıl şekil vereceğim” diyorsanız şayet gelin işin püf noktasını öğretelim sizlere

Haydi Arkadaşlar saçlarımıza seksapalite katma zamanı geldi artık!!!

Saçlarımızı yıkadıktan sonra iyice kurutun.
    Saçların tamamen kuru olması hem şekillenmesi hem de yıpranmaması açısından çok önemli
    Saçlarınızı kuruttuktan sonra fırça ve fön yardımıyla üstün körü düzeleştirin. Bunu dalgalarımızın daha güzel görünmesi için yapacaksınız.
    Saçlarınızı ince tutamlar halinde ayırın ve alttan başlamak üzere saç maşanızı ısıtın.
    Ayırdığınız her tutama sadece hafif ıslanacak şekilde Saç Spreyi sıkın.
    Sıktığınız spreyli tutamı diplerinden başlayarak maşaya sarıp bir dakika kadar bekleyin.
    Bütün tutamları yaptıktan sonra saçlarınız düğüne gidecek gibi hazırlanmış topuza hazır vaziyete gelir.
    Tüm tutamlarınız bittikten sonra başınızı öne eğip saçlarınızı ellerinizle karıştırın. Böylece birbirine girmiş saçlarınız sönük dalgalar birden hacimli ve kocaman iri su dalgalarına dönüşmüş olur.

Sonuç olarak kuaföre gidip hem zaman tüketip hemde para vermemiş olarak evde kendi saçlarınıza dalga katmış hava vermiş olacaksınız....

2. İLkİm*
    Avare

İLkİm* MaviKuş ~ Özel üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    3.480
    Banka:
    136 ÇTL
    evet :D ben böyle yapıyorum =LL (sadece spreyi saçımı bitirdikten sonra sıkıyorum yaparken değil )

gerçekten güzelde oluyor,işe yarıyor :P

3. KıRMıZı
    Aşık

Beğenileri:
    4.780
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    377 ÇTL
    bende yapmaya karar verdim..önden bi iki deneme yapmam lazım ama hep düz kullandım bakalım dalgalı nasıl olacak..

4. İLkİm*
    Avare

İLkİm* MaviKuş ~ Özel üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    3.480
    Banka:
    136 ÇTL
    bende sürekli düz kullanıyordum hatta bi arkadaşım senin saçların normalde düz değilmi diye şaşırmıştı :)
    bencede denemelisin arada değişiklik insana iyi geliyor :) :P

5. KıRMıZı
    Aşık

Beğenileri:
    4.780
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    377 ÇTL
    evet değişiklik şart:P:)

6. GöLGe

GöLGe Uzman

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    ÖĞRETMEN
    Yer:
    KaYSeRi-BaTMaN
    Banka:
    1 ÇTL
    saçlarım Allahtan doğal haliyle dalgalı :P yılda bi kaç kez düzleştiririm hepsi o.

7. MeRciMeK
    Masum

MeRciMeK V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    1.871
    Ödül Puanları:
    7.230
    Banka:
    427 ÇTL
    Maşayı yapmak çok zor geliyor bana nedense..Ellerimi daha çok yaktığımdan belki de :P Ama maşa gerçekten hoş ve daha düzgün duruyor..( :

Sayfayı Paylaş