1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ahmed Günbay Yıldız - Sevmekten Korkuyorum

Konusu 'Kitap Özetleri' forumundadır ve cırcırböcee tarafından 27 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    208 sayfa, 13.5x19.5, İthal kâğıt, İlk Baskı Tarihi: Nisan 2006
    ISBN: 975-263-367-6, 1. Baskı
    7 YTL ()
    Türü:Roman

Ben sana tutkunum kır çiçeğim… Bülbülün güle dil döktüğü gibi değil benim sana gönül verişim… O sevdanın mahremiyetini düşünmedi hiç… Benim sana olan sevdam, sadece kalbimle şu karaladığım sayfalar arasında…
    Bülbül sabırsız… Ben seni ve sana olan hislerimi kalbimin derinliklerine gömüyorum…

Sarı, mor, eflatun renklerin, yalnızlığımın simgesi… Desenlerin, yüreğime kazıdığım duyguların asilliğini taşımakta…

Seni seviyorum yalnızlık çiçeğim…”

“Nevruz” ileride kiminle evleneceğini merak ettiği günlerde rüyasında gördüğü çiçeğin adıydı. O bir sırdı; ta ki bir gün karşısına çıkana kadar…

2. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Romanseverlere tavsiye ederim ortaokulda kitaplarını elimden düşürmeğim bi yazardı,bi günde bitirdiğim çok kitabı olmuştur.Kitap sevmemde çok büyük etken bi yazar.

Sayfayı Paylaş