1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ahmet Şerif İzgören - Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır

Konusu 'Kitap Özetleri' forumundadır ve kelebek tarafından 24 Aralık 2007 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL

Dünya'da İlk Kez:

Bir Kitabı İade Garantisi... Bu kitabı okudunuz ve beğenmediniz, iade edebilir ve kitap için ödediğiniz ücreti geri alabilirsiniz. Yayınevimize 0.312.4308041 no'lu telefon numarasından ulaşabilirsiniz...

'36 saat içinde kitabınız iki kere okudum. Okurken sürekli gözlerim doluydu. Kitabı ikinci kez bitirdiğimde hayatımla ilgili radikal kararlar aldım. Sayenizde hayatımın en keyifli otobüs yolculuğunu yaptım.'

- İlknur işçi -

Alternatif Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Eğitim Müdürü

'Okumamı tavsiye ettikleri kişisel gelişim kitapları beni hem okumaktan hem de kişisel gelişimimi tamamlamaktan uzaklaştırmıştı. Örnekleri yabancı isimlerle doluydu, çoğuda çeviriydi zaten. Kitabınız bir arkadaşım verdi, ayıp olmasın diye aldım.Çok güzeldi, gerçekten çok güzeldi. Hatta biliyor musunuz bir yıldır takmadığım gözlüklerimi takmaya başladım.'

- Hesna Bulut -

(Arka Kapak'tan) ​

2. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Ahmet Şerif İZGÖREN 17.03.2006 Tarihinde Eklendi.
    Yerli, Yazar

Hayatı ;
    1965 yılında İzmir'de doğdu. Kuleli Lisesi' nin ardından, Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dilbilimi Bölümü'nden mezun oldu. Silahlı Kuvvetlerde Üsteğmen rütbesine kadar görev yapan İzgören, 1991 yılında istifa etti. Ankara Üniversitesi Bursa şubesinde kurucu müdür olarak görev yaptı. 1995'te özel sektöre geçerek, iki ayrı firmada genel müdür olarak çalıştı. 2001-2002 sezonunda, Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde Strategic Management, Professional, Bussines Skills, System Leadership, Communication konularında ders verdi. Halen Academi İnternational & İzgörenakın ve Elma Yayınevinin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır. Birçok üniversite ve platformda 300'ü aşkın seminerler veren yazarın, yayınlanmış altı kitabı bulunmaktadır

3. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    "Avucunuzdaki Kelebek" Seminer Görüntüleri

[YT]fK8SYwh6uPM[/YT]​

4. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Ben okudum ve iki günde bitirdim, herkese de tavsiye ederim. Samimi bir kitap

5. cırcırböcee

cırcırböcee V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    335 ÇTL
    Ahmet Şerif'in başka kitapları da var bende, bunları da okudum. Başucu kitabınız niteliğinde yazıyor. Okumanızı öneririm. Teşekkürler kelebek.

6. barut987654321

barut987654321 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    çok güzel 2 günde 3 kere okudum

7. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.327
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.717 ÇTL
    Son dönemlerde kitap okuma özürlü oldum :(

8. yeşüLL

yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    bende okumuştum Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır kitabını ve kitabın adının çıkış şekli güzeldi :) kitapta öyle :) sağol paylaşımın için

Sayfayı Paylaş