Aileniz karnenizdeki zayıfa nasıl tepki verir?

Aileniz karnenizdeki zayıfa nasıl tepki verir?

• Ailem çok kızar , şiddet görürüm

Oy sayısı: 0 0.0%
  • Ailem kızar , cezalandırır

Oy sayısı: 1 11.1%
  • Ailem karne hediyesi almaz

Oy sayısı: 0 0.0%
  • Ailem anlayışla karşılar

Oy sayısı: 4 44.4%
  • Nasıl tepki verir bilmiyorum

Oy sayısı: 4 44.4%

• Toplam katılan
    9

Paradoks ~

... Elif ...
Karne günü yaklaşıyor. Karnedeki notlar sizin ne kadar değerli, başarılı, zeki, çalışkan olduğunun bir göstergesi değildir. Yalnızca sizin o eğitim dönemi içinde belli konularda sizden beklenen performansın ne kadarını gösterdiğinizin bir ölçüsüdür.

Bazı öğrenciler için sevinç günü olurken bazı öğrenciler için pek mutlu bir gün olmayacaktır belki de. Karnenizde zayıf not varsa bunu aileniz nasıl karşılar?

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
:D zayıf hiç almadım bir sefer orta okulu teşekür alamadım diye demediğini bırakmamıslardı :D

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY
Zayıfsız öğrenciydim.Bir kardeşim bu konuda zorlanıyordu aileden. Onada tepki yoktu en küçüğümüzdü bunun yanısıra ailem anlayışla karşılardı.

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Hiç karşılaşmadık böyle bi durumla ama anlayışla karşılayabileceklerini biliyorum..

Esr3

Özel Üye
Özel üye
valla zayif getirdigim oluyordu getirmedigim oluyordu her ikisindede ayni tepki- nothing:cool:

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
hiç getirmedim,hiç bir kardeşim getirmedi,hepsi bursluluk sınavlarında dereceler almıştık,bilemiyorum ne yaparlardı acaba:D
üniversite 3.sınıfta yani geçen yıl 3 dersten kaldıydım o da rahatsızlandığım içindi daha çok destek oldular,hatta babam okuma bırak bile dediydi:D