AK Partili Bakanlardan Türkü Resitali

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,809
Beğeniler
6,477
Şehir
Seattle.
#1


Bakanlar Kurulu'nun Sazlı sözlü görüntüleri ortaya çıktı. 2012 yılının ilk aylarında çekildiği tahmin edilen görüntülerde kabinenin yedi bakanının türküler geçidi, salondakileri mest ediyor.

FARUK ÇELİK'İN PERFORMANSI GÖZ DOLDURDU

Yedi bakanın Sazlı sözlü eğlencesinde özellikle Faruk Çelik, performansıyla kabine arkadaşlarını bile şaşırttı. Çelik, performansıyla gecede en çok alkışı alan isim oldu.

HER BAKANDAN BİR TÜRKÜ

Habertürk TV'de yayınlanan görüntülerde mikrofonu önce Erzincanlı Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım alıyor ve "Şu Yüce Dağlar"ı söylüyor. Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz "Sarı Gelin" türküsünü, Gümrük Bakanı Hayati Yazıcı, "Sırtındaki Sepetin Ben Olayım Hamalı" isimli Karadeniz türküsünü, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar "Yaktın Yandırdın Beni", Kültür Bakanı Ertuğrul Günay da "Hakkını Helal Et Annem"i söyledi.

Ankara'da Bakanlar Kurulu'nun Sazlı sözlü ve türkülü trafiği, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ederken Ordulu İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, "Hekimoğlu" parçasını seslendirdi.

Çalışma Bakanı Faruk Çelik ise güzel sesiyle söylediği "Bir of çeksem karşıki dağlar yıkılır" türküsüyle salondakilerden yoğun alkış aldı.
 

Benzer konular

Top