1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Aklim KariŞti !!

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve Hazangülü tarafından 23 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    976 ÇTL
    Yetişmiş bir kızı olan bir dulla evlendim. Babam üvey kızıma aşık oldu, evlendi.
    Bu şekilde babam benim damadım oldu, üvey kızım da babamın karısı olması dolayısıyla benim annem oldu.
    Benim karim bir oğlan çocuk doğurdu.
    Bu çocuk tabiatıyla babamın kayın biraderi ve benim üvey annemin biraderi olması nedeniyle de benim dayım oldu.
    Babamın karisi da bir oğlan Çocuk doğurdu.
    Tabii doğan bu çocuk benim kardeşim oldu fakat ayni zamanda kızımın oğlu olması dolayısıyla da torunum oldu.
    Böylece,karim da annemin annesi olması nedeniyle benim büyük annem oldu.
    Diğer taraftan ben de karimin kocası, ayni zamanda onun torunu olduğumdan,bir kimsenin büyük annesinin kocası da büyük babası olacağından dolayı, kendi kendimin büyük babası oldum.

2. Çirkin Kral

Çirkin Kral Forum Tutkunu

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Gümrükçü
    Yer:
    istanbul
    Banka:
    62 ÇTL