1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Akşam üst...

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 10 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.545
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.940 ÇTL
    Uğultulu bir akşam üstü daha gelip çattı. Umutsuzluğuma umut efkarıma ortak olan bir akşam üstü... Özlemi ve hasreti' de yanıma alarak başladım, akşam üstü gezmelere... Düşüncelerim yelken açtı sınırsız okyanuslara, rastgele dalgalar savuruyordu beni bilinmeyene. Selamlıyordu gökyüzü ve martılar, el sallıyordum ben de onlara... Hatıralarım canlandı, yüreğimi heyacan sardı, sarmaşık gibi oldum, adına şiirler yazdığım... Melodiler fısıldıyordu kulaklarıma akşam üstü esintileri, ben de eşlik ediyor, beste yapıyordum onlara... Çocuksu bir tebessüm vardı yüzümde hissedebildiğim. Rıhtıma yanaşan balıkçı tekneleri, yorgun bedenleri bir akşam üstü daha rastgelesine sürüklüyordu. Yıldızlar göz kırpıyordu uzaklardan, uzansam tutacak gibiydim sanki, adına fal tuttuğum. Karanlığında esrarı taşıyan nice olayları kucaklayan tüm sırları içinde taşıyan, nice olayları kucaklayan tüm sırları içinde barındıran bir gizemdi, sonsuzluğa itilen, yanlızlığı seçen... Bir akşam üstü daha çöktü de yerini aydınlığa bırakıyor, sanki nöbetini devreden nöbetçi gibi... Tekrar dönmek üzere yerini umutlara bırakan akşamlar güle güle...

Sayfayı Paylaş