1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Alabora Olan Yüreğim.

Konusu 'ŞAİRLER / YAZARLAR' forumundadır ve yaralıyüz tarafından 25 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. yaralıyüz

yaralıyüz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    180
    Banka:
    0 ÇTL

Sevda yüklü kervanlar geçerken gözlerimim önünden mühür gözlerinle başını sen çekersin gültanem.
    Beni benden eden amansız duyguların yürek depreminde benedenime sardığım kefeni yakarken sevdanın ateşi senli hayallerle kavrulur yüreğim, sensizlik ikliminin hüküm sürdüğü uçurum boylarında sevdanın şalkı vurunca ufuklara mayasından kopmış tırnak acısı iner bedene ...Tarif edilemeyen sevdaların ezgileri çalarken gönül orkesramda amansız acılar düşer yürek yerine gül yüzlüm. Ve şimdi zamansız zemherinin dünlerine balçık yarınlarına umutsuzluk yükleyip kervanımla çıktım yollara. Varlığınla narlanan yokluğunla ayazlar düşen iklimlerin ortasında yürek haritamın adını sen koydum. Sevdanın sallarına hayalini yükleyip çıktığım bu karanlık aşk deryasında alalabora olan yüreğim gömüldü sensizliğim dipsiz kuyularına. Nefesimin iniltileri senli türküler söylerken ömrümün engüzel tinizi sesin çınlıyor kulaklarımda. Ruhuma işlediğin sevdanın renleri vururken gönül yamaçlarıma kızıla dönen gün batımının dalgaları vurur limansız kıyılarıma. Sevda dolu iç çekişlerim parçalarken bedenimi sensizliğin iklimleri hüküm sürer yürek haritamda ve kanlı mazgalların ardından bakarken uzaklara senli hayaller dolar gözlerime. Güvertesinde yosun tutmuş gemiler misali sallanırken bu beden senli ucsuz bucaksız aşklara yelken açar umarsızca. Ve şimdi sana gelen yolların ardında güneş kızılı sevda renkleri, kankırmızı gözlyaşları va balçık karası acılar biriktirdim gül yüzlüm.

Çığ gibi büyüyen sevdanın sert kayaları bedenime vururken, hüzün dolu yürek atışlarımda ruhuma oluk oluk dökülen engüzel ezgilerimin nakaratlarını senin için söylemek, ruhuma cizdiğin engüzel resmin hayaliyle dirilmek ve sensiz geçen günleri seninle yaşarcasına yaşamak, gözlerinin yelken açtığı fırtınalı deryada dalgalara tutunmak varlığınla ruhuma vurduğun bu kilidin paslarıyla seni anmak belkide bu ömür salının içinde senli hayallerle sallanmak yaşanmışlıkların engüzeli. Kısacası Seni sevmek acıların ulaşılmaz hali özlemlerin en derini.

Okyanusunkalbi.

Sayfayı Paylaş