Aldatildiğinizi Nasil Anlarsiniz ?

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
Katılım
3 Mys 2009
Mesajlar
4,847
Beğeniler
376
Yaş
33
Şehir
Misafir Sevmez
#1
Az sonra okuyaca ınız işaretlerden hepsini sevgilinizde görmüyorsanız, gereksiz pani e kapılmayın. Bazen herkesin davranışları aniden de işiklik gösterebilir. Önemli olan bu de işikliklerin gerçek nedenini ö renebilmek...

Farklı kokuyorsa...

Sevgiliniz birden yeni bir koku kullanmaya başladıysa korkmayın. Ancak giysilerinde ve vücudunda bir erkek kokusu varsa, şüphelenmeye başlayabilirsiniz.

Artık sizinle fazla ilgilenmiyorsa...

Bir zamanlar, her yaptı ınız ve her söyledi inizle ilgilenirdi. Ancak birden bütün bunlar önemsiz olmaya başladı. Sadece hatalarınızı kabullenmiş ve sizi oldu unuz gibi kabul etmiş olabilir, ancak yepyeni biriyle tanışmış da olabilir.

Yalanlarını yakalıyorsanız...

E er açık bir yalanını yakaladıysanız, şüphelenmeye başlayın. Ancak unutmayın, bir kez yalan söylemesi onun her zaman yalan söyleyece i anlamına gelmez.

Size yaklaşmaktan çekiniyorsa...

Birdenbire sevgili yerine arkadaş gibi davranmaya başlaması, başka biriyle ilgilenmeye başladı ının sinyali olabilir.

Yepyeni bir görünüme büründüyse...

Birden farklı giysiler giymeye ve sürekli kuaföre gitmeye başladıysa, şüphelenmeye başlayabilirsiniz. Bütün bunları yeni bir işe başladı ı için yapıyorsa, fazla korkmanıza gerek yok. Ancak yeni bir işe başlamadıysa ya da bu de işiklikleri sizin için yapmıyorsa, tehlike sinyalleri çalıyor demektir.

Sa lı ına birdenbire daha fazla önem vermeye başladıysa...

Sürekli spor salonuna gidiyor, daha sa lıklı yiyecekler yiyor ve kısa zamanda kilo vermeyi amaçlıyorsa, daha dikkatli olun. Bunları sadece sizin için yapıyor olabilir. Ancak spor salonundan dönüp duş aldıktan sonra nereye gitti ini size söylemiyorsa, şüphelenmeniz için iyi bir nedeniniz var demektir.

İş saatleri uzamaya başladıysa...

Terfi etmediyse ya da çok önemli bir proje üzerinde çalışmıyorsa, iş saatlerini uzatmasının arkasında bambaşka bir nedeni var demektir. Ya sizinle bir sorunu var ya da başka biriyle ilgileniyor olabilir.

Sürekli yeni iş arkadaşından bahsediyorsa...

Konuştu u her şey yeni iş arkadaşıyla ilgiliyse, ancak bu adamı siz bir türlü etrafta göremiyorsanız, size onunla ilgili bazı şeyleri anlatmıyor olabilir. Tehlike sinyalleri çalıyor, dikkat...

Sizi ailesinden uzaklaştırıyorsa...

Bir zamanlar sizle tanıştırmak için can attı ı ailesini sizden uzak tutmaya başladıysa, bazı hatalarını onların arkasına saklıyor olabilir...

Birden saldırgan ve paranoyak olduysa...

Durup dururken her söyledi inizi yanlış anlıyorsa... Ona sordu unuz en ufak soru bile kavgaya dönüşüyorsa... Bazı telefonları cevaplamaktan kaçınıyor, size garip sorular soruyorsa... Artık onunla oturup her şeyi açıkça konuşmanız, ikiniz için de en iyisi olacaktır.
 
Top