1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Aldatmak Var...Aldatmak Var

Konusu 'Tartışma' forumundadır ve Haziran tarafından 16 Mart 2009 başlatılmıştır.

1. Haziran

Haziran Usta

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Nereye:)
    Banka:
    35 ÇTL
    Sevgilinizin / karınızın / kocanızın sizi aldattığı gerçeğini öğrendiniz hatta direk gördünüz...

tepkiniz:

bide şöle düşünün;Sevgilinizin / karınızın / kocanızın sizi aldattığı gerçeğini öğrendiniz hatta direk gördünüz...ve hatta hemcinsiyle aldatıyor...:/

tepkiniz :

2. Haziran

Haziran Usta

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Banka:
    35 ÇTL
    Bence aldatma fiili sadece sevdiceğin gidip birisiyle yatması mıdır ki ?
    bundan cok daha ötesi gerekli degil midir ortada bir aldatma ve aldatılma duurmu oluşması için ?
    seks gereğinden fazla önemsenmiyor mu insan zihninde ?
    bir "yalan" bir fiilden daha üstün degil midir gözünüzde ?
    kendimi ortaya koyup düşündüğümde , fiilen aldatılmışsam bu benim sadece egomu yaralar.
    ama ortada bana söylenmiş bir yalan varsa , eger gerçek anlamda aldatılmışsam, düşüncelerim manipule edilmişse bu sevgimi yaralar.
    aldatma benim için sevdiceğin herhangi bir yerde herhangi biriyle bedenini tatmin etmesi değildir. benim duygularımı ve düşüncelerimi bilerek ve isteyerek farklı yönlendirmesidir.
    "yalan" en büyük aldanıştır .

3. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    bedenen de dahildir hocam aman diyim...:) elbet bu işler çürük ilişkilerde yalanla başlar ama yalan atmayıp bazı şeyleri serbest bırakmak ta yozlaşmış bir ilişkinin başalngıcını oluşturur. insanlar manevi anlamda ilk önce birbirlerini tatimin etmelliler ki birbirlerinden başak arayış içine düşmesinler yoksa çarpık ilişkiler başlayıp meşruluk kazanamsın kanaatimce. biliriz ki karşınsadaki de bulamadığı bir takım manevi tatminleri kazanamadığı için boşluğa düşüp bu boşluğu başaka bedenlerde arar...

4. Haziran

Haziran Usta

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Banka:
    35 ÇTL
    şimdi acıkan atı yemlemezsen gidip kendine otlıycak mecra arar... :D
    ya o mecrayı aratmıycan , ya kaç arpa boyu yol katettiğigini araştırmıycan diyorum
    ama yalan sölemesin cierimi yesin diorum.. orası dogrudur:D
    hehe

5. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    ya kaç arpa boyu yol katettiğigini araştırmıycan diyorum bundan kasıt ne?:v anlayamadım pek...

6. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Katılıyorum fakat bence cinsel gereksinim gereği başkasıyla birlikte olmak da aldatmadır ve bunun da affedilecek bir tarafı yoktur. Bir başkasına dokunurken bundan haz alabildiği fikri bile bende fazlasıyla kandırılmış hissi uyandırıyor

7. Haziran

Haziran Usta

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    630
    Yer:
    Banka:
    35 ÇTL
    aldatıcaksa aferin demem yanii..
    aldatmadan evvel "aldatıcam" desin bari ya
    önlemimizi alırız .. dürüstlük azizim dürüstlük :D

8. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    dürüstlük be canikom da bırak ölelerinin dürüstlüğünü Allah ıslah eder onları ya 3sene ya 5 sene sonra zaten aladatıcam demişse tüketmiş bi şeyleri... dürüstlüğün adına leke düşürmesinler yanındaki safı bari sürüklemsin yanında...:)

9. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    Aldatma fikrinin beynine yerleşmesi de zaten aldatması ile eşdeğer diye düşünüyorum

10. starx

starx Aktif

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    "önlemimizi alırız" önlem almadan yaşamak daha iyidir kaybedicem diye yaşaşamamak lazım.

Sayfayı Paylaş