1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Aleykümselâm Mustafa Ağabey;

Konusu 'Mustafa CİLASUN' forumundadır ve MustafaCİLASUN tarafından 27 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. MustafaCİLASUN

MustafaCİLASUN Twitter:@mustafacilasun Özel üye

Beğenileri:
    729
    Ödül Puanları:
    3.830
    Meslek:
    Kamuda yönetici- http//www.facebook.com/mcilasun
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    0 ÇTL

"Şiir ve şairlik deruni bir sezgi, basiret, sır ve hikmet, ruhi ve kalbi teneffüs, aşk ve sevda adına firkate erişin farklı bir sedasıdır. Şair edebin, nezaketin, ihsanın, tevazuunun, ilim ve irfanın, aşk ve sevdasının fevkinde yol alan bir nefes, yalnızlaşan hicrandır. Hüzün onun her halinde var olan Furkan'dır. Çünkü mefkûresi mizandır."
    Mustafa Cilasun

"Keşke bizim edebiyat öğretmenimiz siz olsaydınız...
    Sizden öğreneceğimiz ne kadar çok şey var...
    Sizinle bizleri tanıştıran Rabbime şükürler olsun...
    Dualarınız için amin amin amin...
    En kalbi duyguları ile kardeşiniz" Bi_iznillah derki;

İyi ki varsınız, iyi ki sizi tanıdık...

Vesselam ,veddua, velmahabbe....

Diyorsunuz ki;
    Hangi muştularla izah ederek
    Ruhuma biraz olsun teselli verecektim
    Aşkı nasıl ve hangi gerekçelerle
    Teneffüs ederek,
    “Yunus” misali gönüllere seslenecektim
    Mustafa Cilasun

Eyv[​IMG] can kardeşim, en kalbi muhabbet ve niyazımla teşekkürler ediyor, kalbiniz için süruru şevk diliyorum. Her zaman olduğu vakit kalbi hamiyet ve himmetinizle ruhuma yücelik ve kalbime dirlik zerk ettiniz, bu bakımdan şükran ve afiyet dileklerimle selamlıyorum...

Mustafa Cilasun

Sayfayı Paylaş