1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Ali, Deniz'e aşık olmuş

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve BeReNN tarafından 16 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. BeReNN
    Uykumvar

BeReNN Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    254
    Ödül Puanları:
    5.330
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    Banka:
    289 ÇTL
    Ht Magazin yazarı Esin Övet yazdı..

Deniz Seki ile futbolcu Ali Turan aşkı aslında yeni değil çok önce başlamış. Ali Turan, Deniz Seki'ye aşıkmış ve telefonunu bulmak için çok uğramış. Konuşmaya başladıktan sonra da, aşk başlamış. Ancak Ali Turan'ın Ayşe isimli bir sevgilisi varmış. Hatta evlenme teklifi bile etmiş. Ancak Deniz ile görüşmeye başlayınca kızı terk etmiş. Hatta gazetede haberler çıkınca Deniz Seki, Ayşe'yle telefonda konuşup, "Benim işim olmaz Ali ile" demiş. Sonra da, "Ali bana âşık. Hatta otomobilinin plakası bile DA fark etmedin mi?" demiş. Ali de, aşkını kanıtlamak için Ayşe'yi, Deniz Seki'nin yanından arayıp, "Ben seni sevmedim zaten. Deniz ile birlikteyiz. Bizi rahatsız etme" demiş. Yani karışık ve de organize işler anlayacağınız. Neyse ama Deniz ne kadar inkâr etse de etsin bu ilişki yaşanıyor anlayacağınız. Klasik inkârlar, klasik yalanlamalar. Her zaman ki gibi.

2. İki nokta

İki nokta Üstat

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    Hayy'dan..
    Banka:
    1 ÇTL
    Dallas gibi..:D

3. patik

patik Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    374
    Ödül Puanları:
    3.080
    Meslek:
    Hemşire
    Yer:
    Kayseri
    Banka:
    524 ÇTL
    Bu durumlarda en çok yaralanan üçüncü kişidir zaten...

Sayfayı Paylaş