1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Allah Gözü Görmeyenlerin Yardımcısı Olsun :(

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve ZeyNoO tarafından 10 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Bugün Açıköğretim başvurusu için Bulunduğum semtte bankaya harcı yatırmaya gittim.. Bankanın bi cadde tarafında birde arkada şubesi vardı ben arkadan yatırılıyordu para ücreti... Babamda gelmişti işleri vardı bankannı caddeye bakan tarafında beklememi söyledi...

Ben beklerken kızın biri geldi... Benden yardım istedi ATMdeki yazıları iyi okuyamadığını söyledi.. Oysa okuyamadı değildi Gözleri görmüyordu sanırım çünkü kartı bile sokamadığını farkettim.. Bende hiç ATM'den para çekmemiştim az buçuk bilgimle kartı taktım sonra kızla birlikte Sırasıyla işlemleri yaptık.. Şifresini bile bana güvenerek söyledi.. Sonra ATM'den aldı parasını teşekkür etti gitti :(

Kızı görünce üzüldüm... Her zaman karşısına ben gibi insanlar çıkmayabilir.. Şifresini söylediği an kartınıda alıp kaçan çıkabilir :( İnşallah güvenini sarsacak insanlarla karşılaşmaz yada zor durumda kalmaz... :(

Bu durumu paylaşmak istedim çünkü kız gittikten sonra çok hüzünlendim ve herkesinde böyle ihtiyacı olan insanlara yardım etmesini dilerim :)

2. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    Keşke herkes senin gibi iyi niyetli olsa Zeynep..

Bir yaşlı amca düşün, bacağından ameliyatlı ve koltuk değnekleriyle yürüyor.. Emekli maaşını çekmek için bankaya gitmiş, çekmiş ve cebine koymuş.. Otobüse binmiş binbir zahmet.. İnmesi gereken yerde otobüs duruyor ve amca tam inmeye çalışırken pisliğin biri çelme takıp düşürürüyor amcayı, cebindeki emekli maaşını da çalıyor.. (başka geliri yok amcanın)
    Haram zıkkım olsun demekten başka bişey gelmiyor şuan elimden......

Allah iyilerle karşılaştırsın herkesi.. Vicdansızlardan korusun inşallah..

3. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    Bu tür olaylarla çok karşılaşır olduk malesef arkadaşlar dünyamız öyle bir hal aldıkı kime güvenip kimden yardım bekliyeceğimizi şaştık doğrusu.artık insanlar otobüslerde birbirine bile yer vermez oldu genç arkadaşları görüyorum ya uyuma numarası yapıyor yada kafalarını kaldırıp bakmıyorlar bile .dün sabah yaşlı bir amca bindi bulunduğum otobüse adamın elleri titriyo resmen ayakta durmaya mecali yok ama bir Allahın kuluda kalkıp yer vermiyor ben oturduğum yerden kalktım ve yer verdim amca o kadar iyi niyetliki o tur evladım sen dedi yok amca buyrun siz oturun dedim yanımda oturan delikanlıda biraz yüzü kızardiki bana kalkmış yer veremeye çalışıyo sağolun siz oturun dedim.

4. ZeyNoO
    Melek

ZeyNoO ٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠ AdminE

Beğenileri:
    5.784
    Ödül Puanları:
    12.080
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    ❤ Şehr-i İstanbul ❤
    Banka:
    3.064 ÇTL
    Malesef böyle şeylerle çok karşılaşıyoruz ve üzülerek söylüyorum bunlar malesef hayatın artık bi parçası oldu sanırım... Bu insanlarda nasıl bi zihniyet var yada hiçmi vicdanları yok anlayamıyorum

Yaa ben düşmanım bile olsa ölüm döşeğinde kana ihtiyacı olsa, hiç düşünmeden veririm kanımı :( Sonuçta bu can yaa ne demek :(

Sayfayı Paylaş