Allah'a açılan avuçlarımın içindeki duâ'nın amin'isin !

Katılım
16 Tem 2014
Mesajlar
95
Beğeniler
70
Yaş
27
#1
Allah'a açılan avuçlarımın içindeki duâ'nın amin'isin

Gözyaşlarımın hatrı kaç yıldır sevgili
Bir ömür süzülsen yanaklarımda,ahiretime kalır mısın ?

Uğruna ne şairler paraladım kimbilir. Kimlere kızdım,senin gidişini anlattıkları için.. Dokunamadığım her gamze,yanaklarından çok yüreğimde derinleşti. Bir de gülüşün vardı tabii,herkesin nasiplendiği
Gülüşünü gülüşüme iliştir sevgili, Bir yol olsun biz'imle arasında.. Kimsenin bilmediği,hissetmediği derin kıvrımlardan geçirsin hislerimizi, Gülümserken sevginin sonsuzluğu nakşedilsin kalplerimize .

Adımların durur belki ! Gerisin geriye gelir ; Gitmedim ki.." dersin gülen gözlerinle. "Bir şakaydı her şey.." dersin ; Güler geçerim veda sözcüklerine. Nakşedilir ismin Secdeye değen alnıma..

Ömrüme yazılır o anda kaderin, Rabb'imize söz verdik belkide Kalu Belâda, Birbirimizi bulasıya dek arayacağımıza Karşılaşmadığmız zamanlarda, Karşımıza çıkana dilimizi lâl edeceğimize..

Bozma yeminimizi sevgili, Sürükleme benide götüremediğin o uzak diyarlara. Durdur parmak uçlarını o giderken bırakanların yolundan.

Gitme sevgili..Hatrı var daha gözyaşlarımın yarınlarımızda Hasret köprüleri kurarken hayallerimizin üstüne, yapma be sevgili reva görme bu zulümü ikimize.

Tut sevgili parmak uçlarımdan.Allah'a açılan avuçlarımın içindeki duâ'nın amin'isin ! Rabbim seni bana kabul etsin.
 
Top