1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Allah'a açılan avuçlarımın içindeki duâ'nın amin'isin !

Konusu 'Şiir' forumundadır ve SiyahkaLem tarafından 16 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. SiyahkaLem

SiyahkaLem Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    380
    Banka:
    0 ÇTL
    Allah'a açılan avuçlarımın içindeki duâ'nın amin'isin

Gözyaşlarımın hatrı kaç yıldır sevgili
    Bir ömür süzülsen yanaklarımda,ahiretime kalır mısın ?

Uğruna ne şairler paraladım kimbilir. Kimlere kızdım,senin gidişini anlattıkları için.. Dokunamadığım her gamze,yanaklarından çok yüreğimde derinleşti. Bir de gülüşün vardı tabii,herkesin nasiplendiği
    Gülüşünü gülüşüme iliştir sevgili, Bir yol olsun biz'imle arasında.. Kimsenin bilmediği,hissetmediği derin kıvrımlardan geçirsin hislerimizi, Gülümserken sevginin sonsuzluğu nakşedilsin kalplerimize .

Adımların durur belki ! Gerisin geriye gelir ; Gitmedim ki.." dersin gülen gözlerinle. "Bir şakaydı her şey.." dersin ; Güler geçerim veda sözcüklerine. Nakşedilir ismin Secdeye değen alnıma..

Ömrüme yazılır o anda kaderin, Rabb'imize söz verdik belkide Kalu Belâda, Birbirimizi bulasıya dek arayacağımıza Karşılaşmadığmız zamanlarda, Karşımıza çıkana dilimizi lâl edeceğimize..

Bozma yeminimizi sevgili, Sürükleme benide götüremediğin o uzak diyarlara. Durdur parmak uçlarını o giderken bırakanların yolundan.

Gitme sevgili..Hatrı var daha gözyaşlarımın yarınlarımızda Hasret köprüleri kurarken hayallerimizin üstüne, yapma be sevgili reva görme bu zulümü ikimize.

Tut sevgili parmak uçlarımdan.Allah'a açılan avuçlarımın içindeki duâ'nın amin'isin ! Rabbim seni bana kabul etsin.

MeRciMeK ve YoRuMSuZ bunu beğendi.
  2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.327
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.722 ÇTL
    Paylaşım için teşekkürler @SiyahkaLem. Oldukça etkileyici sözler...

SiyahkaLem bunu beğendi.
  3. SiyahkaLem

SiyahkaLem Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    380
    Banka:
    0 ÇTL
    Teşekürler.

YoRuMSuZ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş