1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Alsam mı almasam mı

Konusu 'Pc Oyunları' forumundadır ve Ecups tarafından 12 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. Ecups

Ecups Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Hacılar kehanet online oynayan varmı bilmiyorum ama oynayanlar bilir Yp yani yaşam puanı iksiri. Canavar kesip pvplere girerken filan rahatça kullanılan büyük iksirler var. Bunlar savaşların vazgeçilmezleri. Kimileri haksızlık olarak görse de güzel işe yarıyor vallahi. Yeni kampanya ile ikibin yp iksiri 2000 jp ye satılıyor kredi kartı olmadan hem de telefon ile. Aklınızda olsun oyunu kolaylaştırmak için inanılmaz bir yöntemdir.

Bundan alıcam ama emin değilim Kehanet Online oynayan birileri varsa yardım edebilir mi charımı geliştirmeme yardım eder mi bu

2. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    kehanet oynamadım ama zamanında shaiya ve metin2 oynamıstım evet işe yarıyor :) ama iyi biri ile arkadas olmanda yardımcı olur onunla birlikte kasabilirsin.

3. eFSaNe_KaRTaL

eFSaNe_KaRTaL | çArŞı | Özel üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    4.480
    Yer:
    Yaşanıp da bitenden daha acıdır yaşanmadan bitenle
    Banka:
    44 ÇTL
    Oldum olası şu tür oyunları sevemedim .
    Age of empires hiç bir oyuna değişmem =)

4. draxis

draxis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Hacı bende kehanet oynuyorum.Bu potlardan almak istiyorum pvp yaparken birçok insan kullanıyor ve nerdeyse ölümsüz oluyorlar.Bu kampanya sadece turkcell mobil ödeme için mi geçerli?

5. Ecups

Ecups Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Aynen kardeşim sadece mobil ödeme için bu kampanya kredi kartıyla falan uğraşma zaten mobil ödeme en iyisi

6. xavi
    Düşünceli

xavi Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    380
    Banka:
    0 ÇTL
    Bu tür oyunlara çok para harcanıyor. Tavsiye etmiyorum. Diablo 3 alıp oynayabilirsiniz.

7. foreverbursa

foreverbursa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    hacı abi adamlar bızım ıcın yapmıs al derim ben çok işe yarıyor

8. draxis

draxis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    kampanyadan iksir alanlarla toplanıp alev zindanına girsek nasıl olur? çıkan eşyaları satar parayı bölüşürüz.

9. sweetpumpkin

sweetpumpkin Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Vata sınıfının öncülerinden sayılır derecede saygı duyulan bir insanım. Kendimi övmem ne kadar gerekli bilmiyorum ama oyunda birşeyler yapmış bir insan olarak bir yorum yazma gereği duydum buraya. Biz oyundaki patronları yada seviyemizden büyük ve gücümüzün yetmediği yaratıkları kesmeye çalışırken hep zorluk çekiyorduk ama bu görünüşle herşey daha güzel ve kolay olacak gibi :)

Sayfayı Paylaş