1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Altaylı'dan Seyirciye: Avanak! Dangalak!

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 7 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.863
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.549 ÇTL

Canlı yayınlarda kendisine mesaj atan izleyicilerle diyaloğa girmeyi seven Fatih Altaylı, en son programda kendisine mesaj atan bir izleyiciyi fena fırçaladı.

Programa mesaj gönderen bir izleyici, Altaylı'ya, "Tarafın neresi; İsrail mi, İran mı, Suriye mi?" diye sorunca ünlü gazeteci, sinirden ağzına ne geliyorsa söyledi. Soruyu soran izleyiciyle hem dalga geçen hem de izleyiciye hakaret eden Altaylı, bu tepkisiyle konukları da güldürdü.

"A.AVNİ- AVANAK AVNİ OLDU"

Gelen mesajı canlı yayında okuyan Fatih Altaylı 'Avni A.' isimli izleyiciyi 'Avanak Avni' lakabını taktı. İzleyicinin sorusuna ise "Ben İrancıyım. İran Devrimi'nin yıllardan beri hastasıyım. Türkiye'ye İran Devrimi'ni getirmeye çalıştım ama beceremedim" diye dalga geçerek cevap verdi.

"DÜŞÜNME ORGANINIZ ÇALIŞMADIĞI İÇİN"

Altaylı, şöyle devam etti:

"Bir adama söylenecek en son lafı soru olarak göndermen, entresan bir şey. Sizler çok rahatsınız. Düşünme organınız genellikle çalışmadığı için birileri sizin adınıza düşünüyor. Sizler de onlar ne düşünürse bugün İrancı öbür gün Suriyeci oluyorsunuz"

"SİZİN GİBİ DANGALAKLARDANSA HUMEYNİ'Yİ TERCİH EDERİM"

Hızını alamayan Altaylı'nın, reklam arasından önceki son sözleri ise şöyle oldu:

"Birileri, sizin olmayan beyninizin yerine kendi beynini koyuyor, siz de evde rahat bir şekilde oturup devam ediyorsunuz. Ben İran Devrimi'nin hastasıyım. Humeyni de benim ustam. Sizin gibi dangalaklardansa Humeyni'yi tercih ederim"

2. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.863
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.549 ÇTL
    Böyle bir insanı ekran karşısına nasıl çıkarıyorlar aklım almıyor.

3. Suskun

Suskun V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    6.230
    Yer:
    Türkiye
    Banka:
    2.052 ÇTL
    yılların gazetecesi ve kahve kültürü ağzı ....yakışmadı...asıl dangalaklığı kendi yapmış.

Sayfayı Paylaş