1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Alternatif bir resim ekleme sitesi

Konusu 'Duyurular / Yardım' forumundadır ve jeriko tarafından 28 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Benim özellikle birden fazla resim eklemem gerektiğinde kullanıdığım çok kullanışlı bir resim upload sitesi.En büyük avantajı 10 adet resmi bir anda ekleme imkanı vermesi ve resimleri çok uzun süre saklaması.Tavsiye ederim.

Not: Site geçerliliğini kaybetmiştir. Bu nedenle link silindi.

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.323
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.713 ÇTL
    Hocam bu site güvenilir mi. Hiç süre tuttunuz mu. Çoğu site belli süre sonra ya internet sahnesinden çekiliyor veya dosyaları siliyor. Upload sitelerinde genellikle gelir/gider dengesi gider ağırlıklı ve sponsor bulamıyorlar.

Ben de en çok xxxxxxxxxxxxx sitesini kullanıyorum. Dosya yükleme sayısı konusunda bir sınırlama yok. 100 tane resmi aynı anda upload edebiliyorsunuz ve kendiniz klasörler oluşturabiliyorsunuz. Tek dezavantaşı üyelik gerektiriyor olması.

3. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Mesajınız üzerine bir araştırma yaptım.Daha önce üye olduğım bir foruma bu site ile eklediğim resimlere baktım.14.12.2007 de (xxxxxxxxxxxxxxxxxx)

eklediğim aşağıdaki fotoğrafı buldum.Aslında daha eskileri olduğunu hatırlıyorum ama o konulara forumda ulaşamadım.

4. sorumsuz

sorumsuz Forum Onuru

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    2.880
    Meslek:
    ...
    Yer:
    bileyim?
    Banka:
    164 ÇTL