1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Aman Dikkat...

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve KıRMıZı tarafından 9 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.766
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    363 ÇTL
    Bugun saat 09:59 ' da cep telefonumdan Zafer ÇELİK diye biri aradı.. ( Adımı kullanarak )

Ofis dışına çıkmamı ve çok önemli bir konuda görüşme yapacağımızı, bu konunun kimse tarafından bilinmemesi gerektiğini ifade etti.

T.C kimlik numaramın ve cep telefonu numaramın terör örgütü ( PKK ) tarafından internet üzerinden tespit edildiğini ve benim adıma ( 9 Adet sahte kimlik ) düzenlendiğini ve birçok bankada n yüksek meblağlarda kredi çekildiğini ifade etti. Hatta bazı olaylarda kullanılabileceği süpherinin oldugunu vurguladı. (( Bu sırada arka fonda telsiz sesi geliyor...)) T.C kimlik numaram kullanılarak diğer oparatör ( AVEA, VODAFONE ) dan hat alındıgını ve benim vereceğim kimlik bilgileri ve adres bilgileri ışıgında bu şahısların yerlerini ve kredi kartlarının iptalini gerçekleştirilebileceğini ifade etti. Şu anda Sivas ve Gaziantepten bu numaralara ait sinyallerin uydu üzerinden alındıgını ve takip edildiğini söyledi. Benim acilen kendi iyliğim ve güvenliğim için bir an önce kendisine istediği bilgiyi vermem gerektiğini bildiriyor.. ısrarla.... bu talebini yeniliyor... ( pek zamanınız kalmadı diye ifadeler kullanıyor. )

Ben kendisine şu soruyu sordum: Sizin emni yette çalışıp çalışmadığınızı nereden bileyim ?..
    Verdiği cevap : ( Ankara Mamak / Gizli istibarat Servisinden 621172 Sicil numarasına sahip Zafer ÇELİK , oldugun ifade etti. ) ben kendisine şu anda ofis dışındayım bu bilgileri not etmem lazım bu yüzden ofise dönüyorum, dedim ve ofise geldim... Söylediği bilgileri not ettim. bu sırada kendisi ( 'Halil bey, biz sizi gün içersinde İstanbul Emniyet Müdürlüğüne aldıracagız.' ifadesini kullandı ve telefonu kapattı. )

Ben hemen 155 polis imdatı arayarak Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün telefonunu istedim ( 0505 318 06 00 ( 13 Hat )) Aradım ve dolandırıcılık masası ile görüştüm bu durumu kendilerine anlatım..

Bana, günde 100 kişinin bu şeklide arandığını ve kimlik bilgilerine ulaşıldığını aktardılar.. Aranan 100 kişinden 50 kişinin bu şekilde mağdur edildiğini ifade ettiler.

Tanıdıklarınız ı lülfen uyarın. Bizler her türlü bilgiye zaten ulaşabiliriz.. Bu şeklide bir çalışma şeklimiz yok diye ifade ettiler...

Beni arayan numara: 0534 682 46 26

AMAN DİKKAT EDİN....SAKIN BİLGİ VERMEYİN......

HALİL YİĞİT

2. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    sağol kırmızı çok geçmiş olsun.

3. LoSt_LoVe

LoSt_LoVe Forum Onuru

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    2.880
    Yer:
    En sevdiğimin yanından :=)
    Banka:
    119 ÇTL
    Çok geçmiş olsun canım.Ucuz kurtulmuşsun.

4. KıRMıZı
    Aşık

KıRMıZı TeK BaşıNa CUMHURİYET V.I.P

Beğenileri:
    4.766
    Ödül Puanları:
    11.580
    Meslek:
    Karmaşıkkk
    Yer:
    TÜRKİYE
    Banka:
    363 ÇTL
    arkadaşlar olay benim başıma gelmedi çok şükür...gelmesinde.. anlatım Halil Yiğit'e ait

5. arzum

arzum Forum Tutkunu

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    MuHaSeBe
    Yer:
    İstanbulll
    Banka:
    10 ÇTL
    hııı:Dsazanmıyım neyim yavv bende senin başına geldi sandım:)

Sayfayı Paylaş