1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Amine Gülşe: Her Bölümü 100 Kez Izliyorum

Konusu 'Sadece Magazin Haberleri' forumundadır ve Papatya tarafından 13 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Papatya
    Meşgul

Papatya Sözlerimi Geri Alamam.* Süper Moderatör

Beğenileri:
    5.869
    Ödül Puanları:
    10.980
    Yer:
    Seattle.
    Banka:
    5.580 ÇTL

Miss Turkey yarışmasıyla yıldızı parlayan Amine Gülşe "Asla Vazgeçmem" dizisinde Tolgahan Sayışman'la başrol oynuyor.

"HER BÖLÜMÜ 100 KERE İZLEMİŞİMDİR"

Genç oyuncu ikinci sezonuyla da beğenilerek izlenen dizideki performansıyla ilgili "İlk bölümden beri her bölümü belki 100 kere izlemişimdir. Tekrar tekrar izliyorum, nasıl bir oyun çıkarmışım, kendimi nasıl geliştiririm diye bakıyorum." dedi.

"GEL BENİM OĞLUMU AL"

Dizideki oyunculuğuyla ilgili tepkiler konusunda sosyal medyaki yorumlarını okuduğunu söyleyen Gülşe: "Sokakta teyzeler 'Ahh kızım orada yıprandın, gel benim oğlumu al' diyor. Dizideki Mert'le olan diyalogumdan dolayı çocuklar da çok seviyor."

Alıntıdır.

KıRMıZı ve dderya bunu beğendi.
  2. dderya
    Ayyaş

dderya kOkOşŞ Süper Moderatör

Beğenileri:
    7.486
    Ödül Puanları:
    11.080
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir :)
    Banka:
    219 ÇTL
    "Gel benim oglumu al" :D :D cok guldum buna, izdivacci teyzeler her yerde :D

Papatya bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş