1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

An gelir...

Konusu 'Okunası Yazılar' forumundadır ve alemdar tarafından 27 Haziran 2011 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.549
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.954 ÇTL
    An gelir, herşey yeniden başlar, tamda bitti derken. An gelir dipsiz kuyuya düşen tüm şeyler bir anda kuyudan çıkar. Bir anda neye uğradığını bile anlamadan. Sahipsiz kentin arnavut kaldırımlı sokaklarında yürüyordum, ellerim cebimde omuzlarım düşmüş, ayaklarım bedenimi zor taşıyor. Gidiyorum bilmiyorum ki nereye. Öylesine işte. Yolda gördüğüm her kutuya, gazoz kapaklarına v.s., tekme atıyordum, belkide kızdığım şeyleri cezalandırırcasına. Bitmişti herşey bitmişti, daha ötesi yoktu, bende bitmiştim. Yaşıyormuydum acaba? Yada beni artık yaşatacak bir hayalim, yada sevdiğim varmıydı? Nasılda güzeldi herşey, nasılda mutluyduk. Bir hiç yüzünden sebepsiz ayrılıklara düştük. Bu nasıl olur neden olur bilemeden. Hani birbirimizi bu kadar severken hani ölüm bile ayıramaz derken, neden neden? Off offf. Şaka olduğunu düşünmek istiyorum, ama böyle şakamı olur, olmaz tabi. Kendimi kandırıyorum, kandırmaya çalışıyorum, ama nafile biliyorum ki artıkyok, bitti. Elde var hüzün ve derin bir sessiz çığlık... Bu kadar kolay bu kadar çözümsüz olmamalıydı mutlaka bir oluru vardı. Ben elimden geleni yaptım, ama sen bir gözyaşını bile esirgedin benden. O kadarmı kolaydı gitmeler. An gelir ağlarsın elbet, ama o zaman, işte o zaman uğruna ağlayacağın bende kimbilir hangi uzaklarda, hangi bilinmeyende olacağım. An gelir pişmanlıklar çıkar günyüzüne, an gelir geçmişiyle yüzleşir... Ve an gelir pişmanlıkların da para etmez, gidecek yerinde yoktur, öylece akakalırsın, geçmişine... Ama herşeye rağmen, ben yinede sana ta uzaklardan türküler söylerim, an gelir şiirler okurum, an gelir ağıtlar yakarım ey sevgili... An gelir...

2. yeşüLL

yeşüLL limitsizsiniz...! Özel üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    2.880
    Banka:
    46 ÇTL
    İnşallah.

Sayfayı Paylaş