1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Android cihazınızda IOS7'niz olsun ister misiniz? Espier Launcher

Konusu 'Android Uygulamaları' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 20 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.357
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.819 ÇTL
    Apple’ın sadeliğiyle öne çıkan iOS 7 işletim sistemi, şimdi de Android kullanıcıları için geliyor! Detaylar haberimizde!

Not: Programı tablete yükledim. Eğer iPhone menülerine alışıksanız ve adnroide geçmişseniz alışık olduğunuz oldukça şık menülerle karşılaşacaksınız...

Teknoloji dünyasının nabzını tutan WWDC 2013 etkinliğininde resmi tanıtımı gerçekleştirilen iOS 7, sade tasarım çizgileri ve yüksek performansıyla birçok Apple kullanıcısının beğenisini kazanmıştı.

Yenilenen kilit ekranı, internet tarayıcısı, saydam ve efektli geçişler ve yeni özelliklerin eklenmesi gibi yüzlerce iyileştirmeye yer verilen iOS 7, Android kullanıcılarının da yüzünü güldürüyor.

Espier Launcher adı verilen bir uygulama sayesinde Apple’ın kullanıcıları üzerinde büyük bir hayranlık etkisi bırakan iOS 7 işletim sistemine ait özellik ve görünümler, Android işletim sistemli akıllı cihazlarda da görülebilecek.

Ücretsiz olarak indirip yükleyebileceğiniz Espier Launcer uygulamasını kendi zevkinize göre kişiselleştirerek, menü efektleri ve yazı tipi ayarlarını değiştirebilirsiniz.

İndirme linki: [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Tablet ekranım:

Sayfayı Paylaş