1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Anlamak İstemeyenlere Tokat gibi Cevap,

Konusu 'Eğlenceli / İlginç Flash ve Filmler' forumundadır ve ahbeabi tarafından 12 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. ahbeabi

ahbeabi Uzman

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    VAN
    Banka:
    7 ÇTL
    Yıllardır Bu Ülkenin geleceği ve feraha kavuşması için çaba sarfeden insanları, Türkleri ve Türklüğü Osmanlı düşüncesiyle Her kıtaya yaymayı kendisine hedef seçen, Amacı Allah ve Resulünün rızasından başka bir düşüncesi olmayan aydınları, hep esaretlerde yaşatmayı uygun gören.
    Arkamızdan Kendi dünyevi menfaatleri doğrultusunda bizlere tatlı görünmeye çalışarak Türkçenin ve Türkiye'nin gerçek düşmanları olan. Laiklikliğin ve Atatürk'çülüğün gerçek manası dışına çıkıp kendi menfaetleri doğrultusunda güya kendilerini Türkçenin ve Türkiye'nin koruyucu melekleri zanneden biçarelere, kimlerin ülkenin refah ve mutluluğunu istediğini kör olan gözlere tokat gibi vuran, insan diye geçinenlere tokat gibi cevap. Ülkemizin geleceğini düşünenleri güya yok etmek düşüncesiyle Allah katındaki şühedalık mertebesine çıkarttıklarını bilmeyen acizlere. Türklüğün, Türkçenin ve Türkiye'nin gerçek sahiplerini Görmeyen gözlere, anlayamayan akıllara anlatan videolar. Buyrun İzleyin.

[ZL]938367[/ZL]

[GV]8159593478412548312[/GV]

[ZL]973111[/ZL]

[ZL]978209[/ZL]

2. Mavi Gül
    Avare

Mavi Gül ѕση_¢ıqℓıк Özel üye

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    Videolar birbirinden güzel videoların tamamını izledim ama bağışlayın ya bugün anlama günümde değilim yada yorumda fazla ima var sözde Atatürkçüler ve laikliğin anlamını bilmeyen insanlar ile ilgisini kuramadım nasıl bir ilgi kurabiliriz

3. ahbeabi

ahbeabi Uzman

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    VAN
    Banka:
    7 ÇTL
    Biraz Kendi Şivemize Yekınyazmıştım düzelttim, sözde derken, güya demeyi kasdetmiştim. Düzelttim cümleyi.

4. Mavi Gül
    Avare

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    Ama ben yine anlamadım aklıma takılan Videoların hepsini izledim Türkçe Olimpiyatlarından görüntüler var bunun sizin deyiminizle Laiklikliğin ve Atatürk'çülüğün gerçek manası dışına çıkıp kendi menfaetleri doğrultusunda güya kendilerini Türkçenin ve Türkiye'nin koruyucu melekleri zanneden biçarelerle ilgisini anlamadım

5. ahbeabi

ahbeabi Uzman

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    VAN
    Banka:
    7 ÇTL

Ya bunda anlamıyacak ne var. Her şey apaçık ortada,

Laiklikliğin ve Atatürk'çülüğün gerçek manasını bilmedikleri halde, çok iyi bildiklerini zannedip, Yıllardır kendi menfaetleri için sırf ülkede, fitne ve fesat çıkarmaya çalışanları kasdediyoz kızlmavi nesini anlamadın sen bunun.

6. Mavi Gül
    Avare

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL

Türkçe olimpiyatları ile ilgisini anlamad
    ım

7. ahbeabi

ahbeabi Uzman

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    VAN
    Banka:
    7 ÇTL
    Diğer Arkadaşlarım Yanlış Anlamasın Aslında en iyi sen anladın :)

8. Mavi Gül
    Avare

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    sorumun cevabı bumudur?

9. ahbeabi

ahbeabi Uzman

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    VAN
    Banka:
    7 ÇTL
    Pardon Ben Senin anladığını işin espirisinde olduğunu sanmıştım.

Türkçe olimpiyatları ile ilgisine gelince; Kendilerini Türkçenin koruyucusu olarak görenlerin hangi biri böyle mükemmel organizasyonları düzenleyip tertip ettiler. Bu Demek İstediğim.

10. Mavi Gül
    Avare

Beğenileri:
    375
    Ödül Puanları:
    3.730
    Yer:
    Misafir Sevmez
    Banka:
    677 ÇTL
    Unutulmamalıdır ki Türkçe olimpiyatlarını yapanlarda laiklik karşıtı Atatürk düşmanı değiller. Yaşadığı ülkenin kurucusunu sevmenin ilkelerine sahip çıkmanın özü sözü olmaz benim bildiğim teşekürler paylaşım için

Sayfayı Paylaş