Anlamlı, Resimli Sözler..

TeBeSSüm

Pamuk Prenses 🌸
Süper Moderatör
Katılım
19 Eyl 2006
Mesajlar
6,521
Beğeniler
3,585
Yaş
30
Takım
BEŞİKTAŞ
#1
Şiddet, savaş artık oyuncakları bile kirletmiştir.
Tek ayağını kaybetmiş çocuğun yüreğine, kağıt bir uçak bile korku salabiliyor.Kim bilir belki Filistinli, belki Iraklı, belki Vietnamlı. Belki?.Ölmek için erken, yaşamak için geç.
Hepimiz umutsuzluğa düşeriz bazen ve kapalı sanarız tüm kapıları.Ama bir yanımız hep sıkı sıkıya bağlıdır hayata.Yeter ki arkana bakıp onu görebilesin.İnce bir çizgidir özgürlük ve esareti ayıran.Farklı olaylar, farklı sonuçlar, ortak nedenler.
Kadın göz yaşı dökerken erkek silahına sarılmış.
Ve
bir de bez parçası.Birinin göz yaşını silerken birinin az sonra yeni bir göz yaşına sebebebiyet verecek olan silahını kavrıyor.aşkı, sevgiyi, mutluluğu herkes kendi kadar yaşar ve hisseder.terazideki denge hiçbir zaman eşit olamaz.İşte bu da gösteriyorki yaptığımız şey amaca hizmet etmeli. Yoksa hiç bir işe yaramaz. Dallarinda yangin olsa da agacimin ben kökleirne su vermeye sebat etmisim!.Kalbimin kapılarını tamamen kapattım. Artık değil sen, gölgen bile erişemez sınırlarımın ardına insanın kendi etrafına ördüğü duvarlara gölgeler bile erişemez.neden acaba.bir selam arkasındaki güç çıkar ilişkisi böyle mi olacak dünya...
 
Top