1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

anne terliği :))

Konusu 'Komik Yazılar ve Olaylar' forumundadır ve hayelgözlüm tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1. hayelgözlüm

hayelgözlüm Katılımcı

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    Geldiği yer: avustralyalıların bumerangının atasıdır, yüksek yüzdeyle hedefi vurur, vuramazsa sahibine geri döner.

İçeriği: radyoaktif madde icermeyen, kimyasal sonuclar olusturmayan, sadece kisa süreli noktasal fiziki acilar veren, yerden 50 santim ile 185 santim yüksekliginde ucma kabiliyeti olan, maliyeti ucuz, satisi-alisi yasal olan, ayaga giyilen ev esyasi görünümlü oldugu icin ayrica ruhsat gerektirmeyen kullanimi kolay silah. 1400 metre mesafeden nokta atis yapabilen silahlari yaratan insanlarin gecmislerinde olduklarini düsündügüm ev esyasidır.
    isin kilicindan daha hizli cekilir, ehlinin elinde isabet yüzdesi yüksektir; terbiye amacliyken aksiyon antrenmani halini alir.hayatimda gordugum ilk kirmizi renkteki tomahawk fuzesidir.

Kullanımı: anne terligi aslinda q nun 007 icin yaptigi bir silahtir.bu silahin turk annelerinin eline ne zaman gectigi tam olarak bilinmemekle birlikte annelerin bunu james bonddan daha etkili kullandiklari asikardir.

şöyle ki;
    anne, terligi firlattiktan hemen sonra su sozu sarfeder "getir o terligi cabuk!"...( atacaksan niye istiyon istiyosan niye atıyo dimi )

eger annenin gercekten o terligi istedigini saniyorsaniz zaten o terligi yemeyi haketmissiniz demektir.zira bu cumle tamamen kurbani bir ikilemin icine suruklemek icin söylenmiştir.siz kizgin bir anneye silahini teslim etmekle, istedigini yapma***** anneyi daha daha cok kizdirmak arasinda bir secim yapmaya zorlanirken pattt! ikinci terligi yersiniz.
    ve anne son psikolojik darbeyi indirir;
    getir dedim sana o terlikleri!!!.
    terligin verdigi zarar yasadiginiz psikolojik cokuntuye oranla bir hictir..

alıntı

2. Gizemli Cadi

Gizemli Cadi Forum Gururu

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    1.880
    Meslek:
    Öğretmen diyolar bana sıradışı olsamda
    Yer:
    Cadilar FAN Klüp
    Banka:
    7 ÇTL
    İyiki varlar.;).Uzman terlikçiyimdir..O terliği atana kadar annelerin yaşadığı psikolojik çöküntüyü bilmiyorsunuz...:@. İlerde öğrenirsiniz...:v:v

3. hayelgözlüm

hayelgözlüm Katılımcı

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    ama var ya gerçekten süper ya stres atmada birebir :D :D

deli ediolar seni sabredion sabredion sonra kendini tutamıon :D bi bakmışsınki havada uçuşan bişiler var :D ondan sonra olan oluo zaten :D bayanlara tavsiye ederim valla :D

4. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    :)) Ben Annemden terlik degilde süpürge yemistim hic unutmam :(((

5. hayelgözlüm

hayelgözlüm Katılımcı

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    1 ÇTL
    oy oyyy oyyyy kıyamam sana ben :( bende annemden biriki süpürge yedim dicem ama yakalayamamıştıki :D :D

Sayfayı Paylaş