1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Anneler günü

Konusu 'Kutlamalar, Dilekler' forumundadır ve alemdar tarafından 13 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

1. alemdar
    Cesur

alemdar Öyle bir geçer zaman ki! V.I.P

Beğenileri:
    2.544
    Ödül Puanları:
    6.330
    Yer:
    ATAMIZIN ŞEHRİNDEN
    Banka:
    3.934 ÇTL
    Öncelikle anneler gününü kutluyorum tüm annelerin... Tabi ki bu kutlama bu sevgi gösterileri bir güne sığmaz bir günle sınırlı kalmaz. Kalmamalı da... Yılın her günü onların günü. Onlara bunu hissettirebilmeliyiz. Onların özel olduğunu yaşamda var oldukları süre içinde hissettirmeli, yaşamı terk ettikleri zaman arkalarından ne kadar yansan boş... Tüm anneler kutsaldır. Anne olmak, annelik yapmak, anne kalabilmek. Tabiki her şeyde olduğu gibi annelerin de kötü olanı var, evlatlarında kötü olanı var. Ama şefkatli annelerimiz çok sayıda... Anne olmak sadece çocuk doğurmak değil elbet. O çocuk doğduktan, hayata gözlerini açtıktan sonra da ona sevgisini verebilmek ona o sevgiyle bakabilmektir. Fedakarlıktır, sabırdır, özveridir, kendinden önce onu düşünmektir... Annelerin özelliklerini, özelliğini saymakla bitiremeyiz... Her kesin annesi dünyanın en iyi en güzel annesi dir. İyi ki varlar... (Hayatta olmayan anneleride rahmetle anıyoruz)

2. merakettim
    Ecinni

merakettim Öpözel Üye :*

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    2.230
    Meslek:
    Ne iş olursa yaparım abi
    Yer:
    leşim ANKARA:)
    Banka:
    1.432 ÇTL
    Alemdar'a katılıyorum.

Forumdaki ve forum dışındaki tüm annelerin anneler günü kutlu olsun efendim... Saygılar :)

3. arz-ı hal

arz-ı hal Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    539
    Ödül Puanları:
    5.980
    Meslek:
    İşe başlamadan tatile giren hakime
    Yer:
    yüreğinden uzaklar da...
    Banka:
    199 ÇTL
    annelerimiz canımız,anneler günü kutlu olsun:)

Sayfayı Paylaş