Annem Hakkın Ödenmez Ki

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Takım
GALATASARAY

Hangi huyunla yazsam seni?
Mısralara yazsam seni
Hiç üzmek ister miyim seni?
Annem hakkın ödenmez ki

Hem ağladım hem güldüm
Gözümü açtım seni gördüm
Benim için uykunu böldün
Annem hakkın ödenmez ki

Ayşe'yi Ali'yi Emel'i
Sen doğurdun Mustafa Kemal'i
Kim getirdi bu hale beni
Annem hakkın ödenmez ki

Padişahlar yetiştirdin tahtında
Çile var kaderinde bahtında
Cennet bile ayağının altında
Annem hakkın ödenmez ki

Alıntı.

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
anne...nefestir annelerimiz...almasını bilene...hiç bilmeyenlerdenim.
asiliğim yüzünden bugün bu haldeyim belki de...
her gün,her söylediğini tekrar tekrar yaşıyor ve hayattan nefret ediyorum ama yinede vazgeçmeden devam ediyorum.
annemle keşke aynı dili konuşabilseydim..belki benimde hayatımla ilgili güzel umutlarım olabiilirdi...mahvettim hayatımı.

Esr3

Özel Üye
Özel üye
Canim annem benim. bu tür kokulu sözleri fazla yüzüne söyleyemesemde ahanda buraya yaziyorum. senin icin varya dünyalari ayaga kaldiririm yada kaldirmaya calisirim :P hayatini bizim icin feda ettin halada ediyorsun. bu dünyada ismi lazim olmayan insan senin yüzünü güldürmediysede rabbim yüzünü diger tarafta güldürür insallah. rabbim sana firdevs cennetini nasip etsin.
birgün bizde huzurumuza kavusacagiz insallah. yeter ki önce allaha sonra birbirimize simsikica sarilalim.
duygulandim mi ne ben =SS :D

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Canim annem benim. bu tür kokulu sözleri fazla yüzüne söyleyemesemde ahanda buraya yaziyorum. senin icin varya dünyalari ayaga kaldiririm yada kaldirmaya calisirim :P hayatini bizim icin feda ettin halada ediyorsun. bu dünyada ismi lazim olmayan insan senin yüzünü güldürmediysede rabbim yüzünü diger tarafta güldürür insallah. rabbim sana firdevs cennetini nasip etsin.
birgün bizde huzurumuza kavusacagiz insallah. yeter ki önce allaha sonra birbirimize simsikica sarilalim.
duygulandim mi ne ben =SS :D
amin.bir gün herkes ödüllendirilecekmiş yaradan tarafından ben bu gidişle çok yaşaşmamda,sen yaşayınca beni hatırla emi:D
sıkıntıların sonu ferahlık olsun hep:)

not:hiç anlamam bu dünyası kötü olan diğer dünyada gülermiş,ikisinde gülecek olanlar var ya işte onlardan nefret ediyorum.

Esr3

Özel Üye
Özel üye
amin.bir gün herkes ödüllendirilecekmiş yaradan tarafından ben bu gidişle çok yaşaşmamda,sen yaşayınca beni hatırla emi:D
sıkıntıların sonu ferahlık olsun hep:)

not:hiç anlamam bu dünyası kötü olan diğer dünyada gülermiş,ikisinde gülecek olanlar var ya işte onlardan nefret ediyorum.
töbe de haji daha birlikte haci olcez biz puhah :D:D:D
o nefret ettiklerin yok bence :D