1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Annemin Günlerdir Aradığı Resim

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve egece tarafından 29 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. egece

egece Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    170
    Banka:
    0 ÇTL
    Bu resim annemin foruma üye olduğundaki resmi ve ben bu resmi yanlışlıkla silmiştim:D Tırım tırım bu resmi arıyor günlardir çok önemliymiş tamam çok tatlıyım burda ama bu kadarda aranmaz ki :v hem makyajsız hemde sabhın köründe okula gitmek için açılırken çekilmiş resim neden bu kadar önemli bu kadınları anlayamıyom :DCerez sayfasını açık görünce bir baktım ki özel mesajımda varmış konu açıp hemen kopyaldım ki slinmesin tekrar aman lütfen silmeyelim ablalarım abilerim resmen canıma okuyor cadı:)) tatlı:P foruma girince burdan kopyalasın ölümsüz olsun bende kurtulayım dırdırından;;)

2. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.417
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    811 ÇTL
    Her ikinizde güzel görünüyorsunuz. Tamam silmeyizde annen bu duruma ne der bilemiyorum:)

3. egece

egece Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    170
    Banka:
    0 ÇTL
    çağla abla çıkmışken geri girdim foruma aklıma takıldı şimdi ben bu resmi buldum diye sevinçle paylaştım ama şimdi resmini paylaştım diye kızar mı bilemedim bu işin sonunda fırça yemekte var kendisi dışarda arayıp sorayacaktım ama süpriz olsun istedim..offf bu kadınları anlamak hakikaten zor iş...kızarsada artık başa gelen çekilir paylaymış oldum bir kere...:))

4. ceza1989

ceza1989 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    30
    Banka:
    0 ÇTL
    güzel resim...

Sayfayı Paylaş