Antalya'da Süperonline fiber tam bir fiyasko

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Katılım
7 Hzr 2006
Mesajlar
37,470
Beğeniler
8,991
Takım
GALATASARAY
#1
Her yağmur yağdığında kesilen bir internet nasıl olur anlamıyorum. Hemen belirteyim belki bir süperonline yetkilisi görür 51850409 nolu aboneyim. Bir sürü vaatle abone yaptılar ancak sizinle bir şehirde muhatap olacak biri bile nasıl olmaz anlayamıyorum. Az önce konu ile ilgili olarak sikayetvar.com adresine baktım. Tüm şikayetlerin altına dalga geçer gibi aşağıdaki ifade yazılmış.
Teknik destek birimimiz müşterimiz ile telefonla iletişime geçecek ve gerekli tüm kontrolleri gerçekleştirecektir.

Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

TURKCELL SUPERONLINE

Bilmiyorum başka şehirlerde durum ne ancak Antalya'da iseniz Superonline'a geçip başınızı ağrıtmanızı istemem. Zaten ilgili numarayı aradığınız "Bölgenizde internet sorunu vardır" şeklinde dijital bir ses duyuyorsunuz ve sistem kapanıyor.

Konuyu büyük forumlarda açıp dikkati çekmek gerek, abone yapana kadar her şey güzel ama abonelik sonrası tamamen kendi başınıza kalıyorsunuz.
 
Son düzenleme:

Çağlayağmur

👪🤗
Süper Moderatör
Katılım
15 Arl 2010
Mesajlar
21,722
Beğeniler
5,001
Şehir
Ankara
Takım
GALATASARAY
#2
Bende bağlantı sorunu yaşamıştın. Şu yetkili birine bağlanana kadar hiç abartısız 20 dakika ya müzik dinledim yada yetkisiz kişiler hep bir yetkiliye bağlayalım dediler. Hayır anlamadığım işlerine gelince kendileri bu yetili biri hemende irtibata geciveriyorlar. Superonline dan vazgecmeyi dahi düşünmüştüm.
 

Benzer konular

Top