1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Antalya'da Süperonline fiber tam bir fiyasko

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve YoRuMSuZ tarafından 28 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Her yağmur yağdığında kesilen bir internet nasıl olur anlamıyorum. Hemen belirteyim belki bir süperonline yetkilisi görür 51850409 nolu aboneyim. Bir sürü vaatle abone yaptılar ancak sizinle bir şehirde muhatap olacak biri bile nasıl olmaz anlayamıyorum. Az önce konu ile ilgili olarak sikayetvar.com adresine baktım. Tüm şikayetlerin altına dalga geçer gibi aşağıdaki ifade yazılmış.
    Teknik destek birimimiz müşterimiz ile telefonla iletişime geçecek ve gerekli tüm kontrolleri gerçekleştirecektir.

Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

TURKCELL SUPERONLINE

Bilmiyorum başka şehirlerde durum ne ancak Antalya'da iseniz Superonline'a geçip başınızı ağrıtmanızı istemem. Zaten ilgili numarayı aradığınız "Bölgenizde internet sorunu vardır" şeklinde dijital bir ses duyuyorsunuz ve sistem kapanıyor.

Konuyu büyük forumlarda açıp dikkati çekmek gerek, abone yapana kadar her şey güzel ama abonelik sonrası tamamen kendi başınıza kalıyorsunuz.

Son düzenleme: 26 Ocak 2014
  2. Çağlayağmur
    Hoşgörülü

Çağlayağmur ... Süper Moderatör

Beğenileri:
    4.415
    Ödül Puanları:
    11.080
    Yer:
    Ankara
    Banka:
    794 ÇTL
    Bende bağlantı sorunu yaşamıştın. Şu yetkili birine bağlanana kadar hiç abartısız 20 dakika ya müzik dinledim yada yetkisiz kişiler hep bir yetkiliye bağlayalım dediler. Hayır anlamadığım işlerine gelince kendileri bu yetili biri hemende irtibata geciveriyorlar. Superonline dan vazgecmeyi dahi düşünmüştüm.

3. Abdullah07

Abdullah07 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Süper Online İyi Güzel Bir Net Ama Bu Aralar Net Sürekli Gidiyor

4. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Zaten sorun da bu. Sürekli kesinti yaşanması.

5. Abdullah07

Abdullah07 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Yakında Bu Sorun Kalkar İnşallah

Sayfayı Paylaş