1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

aptal sarışın :)

Konusu 'Fıkra' forumundadır ve kelebek tarafından 23 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. kelebek

kelebek -ütopik- V.I.P

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    4.730
    Banka:
    573 ÇTL
    çok güzel kızıl saclı bir bayan doktorun ofisine girer ve her yerinin ağrıdığını söyler."Imkansız" der doktor "Gösterin lütfen bana"
    Kızıl saçlı bayan işaret parmağını uzatır sol göğsüne bastırır ve çığlık atar,sonra dirseğine bastırır bu sefer daha fazla acıyla bağırır.
    Dizine bastırır ve çığlık atar, ayak bileğine bastırır aynı şekilde.Neresine dokunsa çığlık atmaktadır.Doktor, "Gerçek kızıl değilsiniz değil mi" der. "Eee, değilim" der kızıl, "Aslında sarışınım" "Tahmin etmiştim" der doktor, "Parmağınız kırık"

2. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Harikasın yaaaaa. Harika hep söylerdim ama dinleyen yok ki. Aha ispatı işte :)))

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.354
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.771 ÇTL
    Bir sarısın, bir kızıl ve bir esmer kız yanmakta olan bir binanın çatısında
    mahsur kalmışlar. itfaiye hemen olay mahalline gelmiş, gerekli cihazları
    cıkarmışlar. Catıdan atlayanları tutmak icin yanlarında getirdikleri çarşafı
    tuttuktan sonra, çatıya doğru seslenmişler;

"Atla. Bu tek sanşımız".

Esmer olan kız çatının kenarına kadar gelmiş ve kendisini aşağıya bırakmış. Tam çarşafa gelirken, itfaiyeciler birden çarşafı kenara çekmişler. Esmer
    kız domates salçası gibi yere yapışmış.

Itfaiyeciler tekrar catıya seslenmişler;

"Hadi atla. Yoksa kurtulamayacaksın." Kızıl saçlı aşağıya bağırmış;

"Atlamam. Biraz once yaptığınız gibi çarşafı çekersiniz siz".

İtfaiyeciler; "Hayır, çekmeyiz. Biz sadece esmerler icin bunu yaparız". Boyle söylenince, kızıl saçlı da kendisini çatıdan aşagıya bırakmış. Itfaiyeciler esmer kızda oldugu gibi yine aniden çarşafı kenara çekince, kızıl saclı da elmalı kek gibi yere serilmiş. Çatıda sadece sarışın kalmış. itfaiyeciler daha once de yaptıkları gibi;

"Atla, atla. Yoksa yanarak oleceksin".

Sarışın; "Kesinlikle atlamam. İki arkadaşım atladığında çarşafı çektiniz. Ben atlarken de çekersiniz". itfaiyeciler; "Kesinlikle cekmeyecegiz. Söz veriyoruz". Sarışın kız;

"Bakın, sizin çarşafı çekmeyeceğinize güvenemiyorum. şimdi çarşafı yere bırakın ve etrafından çekilin...

Sayfayı Paylaş