Araba Yardım

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Hyundai getz mi yoksa renault symbol mü daha güzel, ikisinin de yeni modelleri. Bir de ikisi de dizel, hangisi daha az yakar bilgisi olan var mı?

herk ikiside piyada bol smbol daha fazla özellikle buralarda ama getz sitil olarak tarz olarak daha iyi bayi parça değişimi ve yakıt tasarufu açısından harika. derin araştırmalar içindeyim

Takım
GALATASARAY
Kullanım olarak Getz daha iyi. Ama ikinci el piyasada Renault markaldar çok daha iyi gidiyor. Senin için hangisi daha önemliyse ona göre karar vermen gerek.

Şahsen ben Symbol derim hiç düşünmeden. Yeni modeli oldukça göz alıcı hatta arabamı değiştirip symbol almayı düşünüyorum bir süredir.

Takım
GALATASARAY
Getz biraz daha bayanlara hitap eden bir model (görünüm olarak). Ancak unutmamak gerekir ki Huyndai araçlar piyasanın en güvenliksiz araçları bu da gözardı edilmemeli. Uzakdoğu arabalarının kullanımı çok rahat. Direksiyon çok yumuşak oluyo (ki ben bu özelliği sevmiyorum).

Artı ve eksileri karşılaştırdığında sonuç görünüm olarak zevkine hitap edeni tercih edeceksin gibi görünüyo. Gel sen Symbol al :)

Takım
GALATASARAY
Bu arada bir ek yapayım. Son ÖTV ve KDV indirimi sonundaki bazı modellerin araba fiyatlarını eklemişti bir arkadaşımız foruma. Symbol fiyatı 19.000 TL gösteriliyodu. Ama daha dün bir astsubay arkadaş 17.500 e aldı.

Bir ipucu daha bunu da bir galeri sahibi anlattı. Bayilerin aylık kotaları varmış. Bu kotaları aşmaları durumunda cazip ödüller veriliyormuş bayilere. O yüzden her ayın 28-29-30 unda gitmeniz pazarlık gücü de katıyor size. Benden söylemesi :)