Arayış başladı!

BeReNN

Özel Üye
Özel üye
Katılım
30 Nsn 2011
Mesajlar
12,995
Beğeniler
505
Yaş
33
Şehir
Istanbul, Turkey
#1
Fenerbahçe'nin küme düşme tehlikesiyle karşı karşıya olması yabancı oyuncuları iyice gerdi. Hatta bazı futbolcular kulüp arayışına başladı

Fenerbahçe'de tüm camianın olduğu gibi yabancı oyuncuların da gergin bekleyişi sürüyor...

Küme düşme tehlikesi ile karşı karşıya kalan Sarı-Lacivertliler'de yabancı futbolcular bir an önce durumun netleşmesini istiyor. Ancak bunun tam aksine sürecin uzaması ve hala belirsizliğin tüm hızıyla sürmesi ister istemez huzurların kaçmasının ötesinde oyuncuları bazı kararlar almak zorunda bırakıyor.

Öyle ki belirsizlikten sıkılan futbolcuların bazıları kulüp aramaya başladı bile. Başta takımdan gönderilmesi düşünülen Daniel Güiza olmak üzere yabancı futbolcuların menajerleri her ihtimali göz önünde bulunduruyor. Liglerin geç başlaması ve olumsuz bir karar çıkması durumunda kulüp bulmakta zorlanacak bazı yabancılar önlemlerini alıyor. Daha doğrusu futbolcuların menajerleri bu konuda müşterilerini uyarıyor.

10 YABANCI VAR

Kadrosunda 10 yabancı bulunan Sarı-Lacivertliler'in küme düşme cezası alması durumunda tüm futbolcular serbest kalacak. Lugano, Santos, Bilica, Cristian, Miroslav Stoch, Alex, Dia, Daniel Güiza, Mamadou Niang, Emenike kadrodaki yabancılar. Bunların büyük bir bölümü de Şampiyonlar Ligi'nde oynayıp kendi pazarlarını genişletmeyi hedefliyordu. Ancak Devler Ligi hesapları yapan yabancıların büyük bölümü böyle bir durumda ayrılmayı planlıyor.

HTSPOR / Senad OK
 

Benzer konular

Top