ArcSoft Panorama Maker Pro 5.0.0.21

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

ZeyNoO

٠•●♥ KuŞ YüreKLi ♥●•٠
V.I.P
Katılım
5 Ags 2008
Mesajlar
61,909
Beğeniler
6,256
Takım
GALATASARAY
#1
ArcSoft Panorama Maker? 5 Pro profesyonel kalitede photostitching içindir? muhteşem bir panoramik görüntü içine hızlı ve kolay bir örtüşen fotoğrafları herhangi bir dizi dönüm. Panorama Maker 5 Pro, o yüzden sorunsuz en son dijital fotoğraf makinesi ile çalışacağından emin olabilir geniş RAW formatı desteği sağlar. Ne? Daha s, Panorama Maker 5 Pro ince uzmanları gereken ayar seçenekleri içerir. Ayarlayın ve çıkan görüntü düzenlemek, dikiş noktaları değiştirmeyi de dahil olmak üzere, yollar, parlaklık, kontrast dikiş, ve daha fazlası. Güçlü Medya Yönetimi

Olarak medya dosyaları büyüdükçe, sağ fotoğraf ve video bulmak kolay olmayabilir manzaraları oluşturun. Programı, sen, görüntülemek ve düzenlemek için arama yardımcı olan güçlü medya yönetimi işlevi sunar kolaylıkla ve hızlı bir şekilde istediğiniz. Dosyaları arşivlerine girmesi ve düzenlenir puan ya da hızlı bulmak için etiketledi. Kullanışlı küçük bunları açık önce önizlemek dosyaları sağlar.

Mükemmel Fotoğraf Stitch
Birlikte fotoğraflar Dikiş hiç bu kadar kolay olmamıştı! Otomatik dikiş motor otomatik olarak analiz eder ve bunları uygun diğer fotoğrafları seçer, sonra doğru sırada düzenler. Tüm yapmanız gereken tıklatın? Dikiş nedir? düğmesine sonra. Gerekirse Siparişler ve seçimler ayarlanabilir.

5 Modu Teklifler Dikiş

* Otomatik Panorama? Gerek fotoğraf dizisini endişe, akıllı dikiş motoru belirlemek ve fotoğrafları düzenlemek ve otomatik dikiş başlar.
* Yatay Panorama? Engin manzara, şehir silueti yakalamak için tasarlanmıştır ve etkili bir geniş açı için standart lens dönüştürmek.
* 360? Panorama? İster? Dağların bir dizi, bir ağaç orman, veya kendi arka bahçesinde çitle, 360 (D) dikiş çevrili yeniden It All ortasında size verir.
* Karo Panorama? Olabilir? T arasında karar dikey ve yatay? Fotoğraf Stitch birlikte 4? 4 kare.
* Dikey Panorama? Harika yükselen gökdelenler, dev ağaçlar tam bir resmi yakalamaya, ve basamaklı şelaleler.

Dijital Panorama Altı Adımda Mastery
Panorama Maker 5 Pro disk içinde muhteşem panoramik fotoğraf güzel sanatlar içine medya dosyalarını dönüştüren güçlü bir dijital görüntüleme uygulamasıdır. Sadece birkaç kolay adım gereklidir.

Çeşitli İhracat Seçenekleri
Bir fotoğraf, bir flaş veya bir film olarak sanat Tamamlanan çalışma kaydetmek, paylaşmak ve bir web sitesine yükleyin kolay hale seçebilirsiniz.

Özellikler:
? Güçlü Dosya Yönetimi derecelendirme ve etiketler (New)
? Otomatik EXIF bilgileri fotoğrafları bir dizi seçin
? Otomatik olarak analiz eder ve dikiş fotoğrafları birlikte
? Otomatik video karesini ve panoramik (Yeni) olarak dikiş analiz
? Ince araçları Düzenleme final panoramik görüntü ayar
? Ve başyapıtları için renkli bir çerçeve kişisel metin ekleyin
? Video klipler önce bunları kaydedin hareketsiz görüntüler ve Önizleme dikişli sonucu
? Ihracat QuickTime film, PT Viewer ve Flash gibi birçok biçimlere sonucu
? Panorama profesyonel baskı hizmeti programı kapsamında sağlanan
? Profesyonel çıkışı için sipariş edin panorama çevrimiçi
? Daha geniş RAW formatı desteği
 
Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

Benzer konular

Top