1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Arkadaşım Beyin kanaması geçirdi.Lütfen cevaplar mısınız?

Konusu 'Doktorunuz Sizlerle !' forumundadır ve YSMNK tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. YSMNK

YSMNK Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    erkek arkdaşım beyin kanaması geçirdi bu ayın 9u akşamı hastahanede..12 sinde uyutuluması kesildi ve bugun oldu hiçbir rski yok dedi başhekim herşeyi çok iyi fakat 2 hafta olucak bilinci açılmadı..enson gördüğümde göz kapakları hareket ediyordu bilmiyorum kendimi yoksa vücudun refleksimi....2,3 gün sonra odaya çıkarılcak ve solunumu daha rahat olsun die boğazından delik açılcağı söylendi...lütfen yardımcı olun yaşı 24 neden bilinci yerine gelmedi bilinç ameliyata girdğinde kapalı olduğu için zaman alabilr diyolar herkes ayrı bişe söylüyoorr lütfen sizce iyimi herşeyi ...............

2. jeriko

jeriko Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    4.480
    Meslek:
    657
    Yer:
    Anadolu (bu kadar ayrıntı iyi)
    Banka:
    314 ÇTL
    Çok geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin.Doktor arkadaşımız foruma uğrayınca sorularınızı cevaplayacaktır.Çok üzüldüm tekrar geçmiş olsun. Ama konu başlığı hoş olmamış.O yüzden düznliyorum.

3. YSMNK

YSMNK Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    kusurabakmayın .amaç bişelerin daha çabuk şekilde görünüp cvb verilmesi..ama bu pskoloji ile bu oluyor...
    TEŞEKKÜR EDERİM İNŞ. RABBİM GÜZEL ŞEYLERİ NASİP EDER..

4. Dr_M

Dr_M Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    0 ÇTL
    Beyin kanaması konusun a yazdım. Geçmiş olsun...

5. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.360
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.871 ÇTL
    Acil şifalar diliyorum. Sorunuza alttaki linkte cevap verilmiş. İnşallah herşey yolunda gider.

[Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Sayfayı Paylaş