Magazin Arkadaşının Nişanlısını Ayarttı

Papatya

Men sebete nebete...
Süper Moderatör
Katılım
6 Ags 2012
Mesajlar
22,022
Beğeniler
6,467
Şehir
Seattle.
#1
"Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisiyle ünlenen Caroline, durdurulamıyor! Alman oyuncu Wilma Elles'in şimdilerde yaşadığı bir olay var ki dizideki rolünü doğrular nitelikte.

AŞKTA SÜRPRİZ DETAY

Wilma Elles-Kerem Göğüş aşkında sürpriz detay! Göğüş'ün Wilma Elles için eski nişanlısı olan Burcu Çetin'le ayrıldığı ortaya çıktı. Günaydın'ın haberine göre, işadamı Göğüş, tanışıp arkadaş olduğu Alman oyuncuyu Haziran ayında nişanlısı ile tanıştırmış hatta üçü Cannes'da tatil bile yapmış.

FACEBOOK'A KOYDU

Bu tatilden 15 gün sonra ise Göğüş, nişanlısı Çetin'den ayrılıp Elles ile yeni bir aşka yelken açmış. Gerçeği kalbi kırık eski nişanlının Facebook'a koyduğu fotoğraflar ortaya çıkardı. Göğüş ise "Nişanlımdan Wilma için değil, anlaşamadığım için ayrıldım" dedi.

"SİZİ YAKARIZ"

Kerem Göğüş'ün sevgilisi Wilma Elles'e kendisine daha yakın oturması için Arnavutköy'de bir ev tuttuğu haberleri geçenlerde basında yer almıştı. İkili önceki gece 4. Levent'teki Saphire AVM içerisinde yer alan residence'a girerken görüntülendi.

Araçtan önce Kerem Göğüş indi ardından da Wilma Elles. Bu sırada flaşlar patladı, oyuncu hızla içeriye attı kendini. Birkaç dakika sonra işadamı Göğüş, binadan çıkıp, güvenlik görevlilerini azarladı. Bunun üzerine kapıdaki güvenlikten o tehdit geldi: "Kerem Bey görüntüsünün alınmasını istemiyor. Burası özel mülk, çekerseniz sizi yakarız."

 

Benzer konular

Top