1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Arkadaşlar Selam

Konusu 'Tanışma' forumundadır ve Albea1 tarafından 26 Haziran 2007 başlatılmıştır.

1. Albea1

Albea1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Daha önce buraya bişey yazmamıştım. Ama şu anda siteye bayağa alıştım daha doğrusu müptelası oldum o yüzden bişeyler yazmak istiyorum

Bu sayfadaki bilgi paylaşımı inanın harika emeği geçen herkeze teşekkür ederim 38 yaşında kamuda çalışan, bilgisayara ve konusuna çok önem veren takip eden birisiyim sitede bildiğim ve paylaşmak istediğim konularda elimden geleni yapmaya çalışacağım yanlışım olursa şimdiden özür dilerim. (( Hani derlerya bizler sürücüyüz, arabamızı kullanırız ama tamirci değiliz o yüzden hatamız olursa bağışlayın)) Herkeze saygılar sunuyorum.

2. ahbeabi

ahbeabi Uzman

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    1.130
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    VAN
    Banka:
    7 ÇTL
    Mübtela olmamak elde değil gerçekten cerez gibi kendisine mübtela ediyor.:D:D
    Aramıza Hoş Geldin.İyi vakit geçirmen dileği ile İyi Eğlenceler.Bol Paylaşımlar.

3. YoRuMSuZ
    Avare

YoRuMSuZ Biz işimize bakalım!

Beğenileri:
    7.366
    Ödül Puanları:
    11.330
    Banka:
    8.922 ÇTL
    Hoşgeldiniz [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]. Sizler sayesinde varız biz. Teşekkürler...

4. blackcrown

blackcrown Aktif

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    630
    Banka:
    15 ÇTL
    aramıza hoşgeldin umarım iyi vakit geçirirsin.

5. BIYIKLI

BIYIKLI V.I.P V.I.P

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    1.130
    Banka:
    16 ÇTL
    Hoş geldiniz aramıza arkadaş.

6. Hazangülü

Hazangülü Forum Onuru

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    4.480
    Banka:
    991 ÇTL
    Hosgeldiniz Cerezforum Ailesine [Linkleri görebilmek için ÜYE olmalısınız!..]

Sayfayı Paylaş