1. * 5651 Sayılı Kanun'a göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
    * Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan şekilde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahiplerinin İLETİŞİM bölümünden bize ulaşmaları durumunda ilgili şikayet incelenip gereği 1 (bir) hafta içinde gereği yapılacaktır.
    E-posta adresimiz

Arkadaşlar..

Konusu 'Soru/Cevap - Öneri, İstek, Şikayet' forumundadır ve ahhsen tarafından 28 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. ahhsen

ahhsen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    20
    Banka:
    0 ÇTL
    Sayın arkadaşlarım ben siteye yeni üye oldum.
    Site sakinlerinden bir isteğim olacaktı.Uzunca bir süredir müziğin su üzerindeki bıraktığı izlerin resimlerini arıyorum.Birkaç parça birşey buldum ama bana yetersiz gibi göründü.Aradığım konu:su moleküllerinin dizilimine müziğin yaptığı etkiyle meydana gelen yeni şekilleri arıyorum.Yardımcı olmanız dilerğiyle.İyi günler.

2. Safir
    No Mood

Safir Özel Üye Özel üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    3.730
    Banka:
    151 ÇTL
    Ufak bir araştırma yaptım, birkaç resim haricinde farklı-fazla resimler bulamadım maalesef ahhsen. Diğer arkadaşlardan belki güzel bir cevap gelir, iyi forumlar..

3. MRMİC

MRMİC Uzman

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    238 ÇTL
  4. MRMİC

MRMİC Uzman

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    238 ÇTL
  5. MRMİC

MRMİC Uzman

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    1.130
    Yer:
    İstanbul
    Banka:
    238 ÇTL
    Sanırım bunlardan bahsediyorsunuz.Araştırdığım kadarıyla sanırım biliyorsunuzdur Masaru Emoto isim şahıs çıkarmış bunları bu şansın web adresi var ama sitede sorun yaşadım isterseniz bi araştırın.umarım yardımcı olabilmişimdir.

Sayfayı Paylaş