Armağan Çağlayan etek giydi

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Katılım
12 Ekm 2008
Mesajlar
4,357
Beğeniler
33
Şehir
En sevdiğimin yanından :=)
#1


Osmantan Erkır'ın sunduğu programa etek giyerek katılan jüri üyesi Armağan Çağlayan, izleyenleri çok şaşırttı. Armağan, frikik vermeden programı bitirmeyi başardı!

Erkır, ekran başındakilerden çok sayıda mesaj aldıklarını ve Çağlayan'ın frikik verip vermeyeceğini merak ederek dikkatle programı izledikleri bilgisini verdi.

Bu sözlere çok gülen Çağlayan, etekle oturmanın çok zor olduğunu ve frikik vermemek adına bacak bacak üstüne atmamaya çalıştığını belirtti.

Çağlayan, uzun uğraşları sonucunda herhangi bir frikik vermeden programı tamamlamayı başardı ancak etekle canlı yayına çıkan ilk erkek olma ünvanını da elde etmiş oldu.
 

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Katılım
12 Ekm 2008
Mesajlar
4,357
Beğeniler
33
Şehir
En sevdiğimin yanından :=)
#3
"İyi ki giymişim"
Armağan Çağlayan Christina'ya misilleme mi yaptı? Ünlü programcı hakkındaki iddialara cevap verdi.

Geçtiğimiz Pazar günü Popstar Alaturka'da jüri üyelerinden Armağan Çağlayan etek giymiş ve tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Çağlayan'ın bu hareketi kimi insanlar tarafından hoş karşılanırken kimileri de eleştirdi.

Armağan Çağlayan hakkında çıkan haberlerle ilgili Günaydın yazarı Ayşe Özyılmazel'e konuştu.

* Armağan Bey, bir etek giydiniz olay oldunuz! Allah aşkına niye giydiniz?

Erkekte etek bütün dünyada moda, onun için giydim! Özel bir şey için değil yani.

* 'Var Mısın Yok Musun'da Christina Aguilera'nın çıkmasına misilleme değil diyorsunuz, öyle mi?

Aklımın ucundan bile geçmedi! Ben bu eteği Marc Jacobs'tan getireli 3 hafta oldu. Önce tereddüt ettim, giymeye cesaret edemedim. Sonra da giydim. Üstelik ilk giyen de ben değilim. Daha önce İlhan Mansız ve Ali Güven de giymişti.

* Peki etekle televizyona çıkınca, gündeme geleceğinizi bilmiyor muydunuz?

Elbette konuşulacağını biliyordum ama beni şaşırtan, çıkınca hepimizin 'lümpen' dediği çocukların 'helal olsun sana' tezahüratı yapması ve teyzelerin beni alkışlamasıydı... Birtakım tepkileri 'aydın' dediğimiz insanlardan aldım. Oysa ben bunu markete giderken değil, bir sahne şovunda giydim. Oraya çıkınca da, "İyi ki giymişim" dedim.

* Ya şimdi ne diyorsunuz?

Hala "İyi ki giymişim" diyorum. Bu cumartesi, Murat Boz da konserine etekle çıkacakmış.

2 BİN 500 DOLAR!

Ayıptır sorması, Marc Jacobs eteğiniz ne kadar?

2 bin 500 dolar!

* Yalnız eteğinizin boyu olması gerekenden biraz uzundu. Niçin?

Etekle oturup kalkmasını bilmediğim için özellikle uzun bıraktım. Böyle olmadığı halde kalkıp 'Christina ile frikik yarışması' dediler. Nerem gözüktü ki?

* Başka bir kıyafet sürpriziniz var mı bize?

Dünya modası nereye gidiyor bakmak lazım. Etek bir dahaki yaz daha büyük trend olacak!

* Hangi erkekler asla etek giymesin?

Kısa boylular giymesin! Ama ben giymeseydim, bence Okan Bayülgen çok iyi taşırdı. Boyu kısa mısa ama yakışırdı. Mehmet Ali Erbil de çok iyi taşırdı.

* Acaba bir erkek için etek giymek nasıl bir şey?

Çok rahatmış çok! Kadınların niye etek giydiğini şimdi anladım. Bir süre sonra üstümde etek olduğunu bile unuttum zaten. İnsanları niye kıyafetleriyle yargılıyoruz. Bence, bunu tartışmak lazım!

* Siz de 'Popstar Alaturka'da insanların kıyafetlerini çok eleştiriyorsunuz ama...

Ben kıyafetleri iyi taşıyamayanları eleştiriyorum. Biri bana "Çok rüküşsün, olmamış" diyebilir ama mevzuu alıp "Ya bir gün bunu alıp, çocuklarımız da sokakta giyerse" diye kızıyorlar ya! Çok saçma!

YA BENCE?

Armağan Çağlayan'ın etek giymesi hakkında herkes bir şey söyledi. Yukarıda kendisi de konuyla ilgili sorulara cevap verdi. Peki ya bence bu etekli erkek işi nasıl bir şeydi? Bana sorarsanız; Armağan Çağlayan çok zeki bir adam! Şov dünyasının matematiğini iyi biliyor. Eğlendiriyor, hakkında konuşturuyor, merak ediliyor Etek giymesine gelince; dünyada etek giyen ne ilk ne de son erkek Çağlayan! Üstelik eteğini boyunun uzun olmasına rağmen, çok iyi taşıdığını düşünüyorum. Ve "Bu bir şov!" diyorum. Lütfen olayı büyütmeyelim, sadece eğlenelim.
 

sorumsuz

Forum Onuru
Katılım
11 Ags 2008
Mesajlar
4,064
Beğeniler
25
Şehir
bileyim?
#4
bu odamı hiç sevmiyorum kendini birşey sanıyo işte reyting nasıl yapacam diyer böyle şeyler yapıyo ama kendini komik duruma düşürüyo :D
 

Benzer konular

Top