Artık Erkekler de Ruj Sürüyor

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Katılım
24 Hzr 2011
Mesajlar
10,073
Beğeniler
114
Şehir
Kimseye ihtiyacım yok ben kendime bile fazlayım...
#1
Artık devir değişti. Bakımlı ve şehirli erkekler tıpkı kadınlar gibi dudaklarını olduğundan daha olgun ve dolgun gösterebilmek için renksiz MY CITY Lips rujlarını sürüyor.


Ricky Martin, Lenny Kravitz gibi ünlü erkeklerin de kullandığı MY CITY Lips ile ilgili merak ettikleriniz burada!

MY CITY Lips’i ne zaman ve hangi sıklıkta kullanmalıyım?
Her akşam yatmadan önce renksiz MY CITY Lips’i bol miktarda dudaklarınıza sürünüz. En iyi sonucu almak için tüm kozmetik ürünlerinin verimlilik testinin yapıldığı gibi uygulamayı 28 gün boyunca sürdürünüz. Renkli MY CITY Lips ürünlerini gündüzleri kullanarak gün boyunca da kolajen artışını sürdürebilirsiniz. Günde 2 kere sabah akşam kullanılması tavsiye olunur.

MY CITY Lips kolajen içeriyor mu? Eğer içeriyorsa kaynağı nedir?
Kaynak: ForumPaylas.net http://www.forumpaylas.net/showthread.php?p=332121
MY CITY Lips kolajen veya herhangi bir hayvansal katkılı bileşik içermemektedir. İçerdiği bütün bileşikler bitkilerden elde edilmiş veya laboratuarlarda elde edilmiştir. MY CITY Lips, sizin kendi kolajen üretiminizi harekete geçiren bir formüle sahiptir. Bu özelliği dolayısı ile farklıdır.

MY CITY Lips bir dudak parlatıcısı mıdır? Dudak bakım ürünü müdür?
MY CITY Lips, her iki amaca yönelik kullanılabilir özel bir formüle sahiptir. Hem dudak parlatıcısı gibi kullanılırken, hem de dolgun ve sağlıklı dudaklara kavuşmanızı sağlayacak bir bakım ürünüdür. Diğer ürünlerden MY CITY Lips’i ayıran en önemli özellik : MY CITY Lips kolajen üretimini tetikler ve takviye eder. Diğer dudak parlatıcıları veya bakım ürünleri ise sadece görünüşte dudakların büyük görünmesini sağlar, fiziksel ve sağlıklı bir dolgunlaşma söz konusu değildir.

MY CITY Lips nasıl çalışır?
MY CITY Lips, özel yüksek teknolojisi ve özel formülü ile hasar gören kolajen hücrelerini aktive ederek kolajen ve elastin üretimini tetikler ve dudaklarınızın sağlıklı dolgunlaşmasına yardımcı olur. Tamamen güvenli, doğal ve acısız bir yöntemdir.


MY CITY Lips ile dudaklarım tahriş olacak veya yanacak mı?
Hayır, MY CITY Lips’in formülü yakmaz veya herhangi bir acı veren reaksiyona sebebiyet vermez. MY CITY Lips, yumuşatmak, dolgunlaştırmak ve nemlendirmek gibi etkileri sağlamak üzere formüle edilmiştir.

MY CITY Lips’i kullandıktan ne kadar zaman sonra biz sonucu görebiliriz?
MY CITY Lips doğru şekilde uygulanıp kullanıldığı zaman çok kısa zamanda kolajen yapılanmaya başlar. Siz, kolajenin hızla yapılanmasıyla birlikte dudaklarınızda bir dolgunluk ve kırışıklarda hemen bir azalma göreceksiniz. Kişiye göre değişmekle birlikte sonuçları 15-28 gün arasında görülür. Her sürüşünüzde bir dolgunluk hissi ile bunu hissedersiniz. Kolajen yapılanmasıyla da uzun süreli ve sağlıklı bir dolgunluk elde edeceksiniz. Her gece yatmadan önce dudaklarınıza bol miktarda MY CITY Lips sürerseniz, ve gün boyunca da ister renkli isterseniz kullandığınız rujun altına baz oluşturacak şekilde renksiz MY CITY Lips’i kullanırsanız, dolgun ve sağlıklı dudaklara kavuşabilirsiniz.

Ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiş midir?
Hayır biz ürünlerimizi hayvanlar üzerinde test etmiyoruz.

MY CITY Lips güvenle kullanılabilecek bir ürün müdür?
MY CITY Lips, arzu edilen sıklıkta kullanılabilecek, hiç bir yan etkisi olmayan bir üründür. MY CITY Lips; güvenilir şekilde ve hiçbir zararlı yan etkisi olmadan kullanabileceğiniz bir üründür.

Bir adet MY CITY Lips’i ne kadar sürede kullanabiliriz?
MY CITY Lips’i eğer günde 2 kere periyodik olarak normal olarak kullanırsanız, her tüpü 30-45 gün arasında kullanabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Dudaklarımda MY CITY Lips kullanımını durdurduğumda ne olacak?
Vücudunuz extra kolajen üretimini ve kolajen yapılanmasını desteklemeyi ve diğer yandan korumasını durduracağından dolayı, dudaklarınız kazandığı dolgunluk ve nemi yitirecektir ve 20-30 gün sonunda dudaklarınız eski haline yavaş yavaş dönecektir.

Önceden dudaklarıma enjeksiyon kolajen takviyesi yaptırdıysam, MY CITY Lips ürünlerini kullanabilir miyim?
Evet! İnsan vücudu kolajen parçalanmasına ve kaybına sebep olan doğal bir mekanizmaya sahiptir. Bu sebepledir ki pek çok kadın en fazla 2-6 ayda bir ağrılı ve zahmetli enjeksiyon yoluyla kolajen takviyesi yaptırır. MY CITY Lips, vücudun doğal kolajen parçalanma sürecini yavaşlatmaya yardımcı olmakla kalmayıp, diğer zor, ağrılı ve sıkıntılı metodlara gerek kalmaksızın, dudaklarınız daha da dolgun hale getirecektir.

Önerilenden fazla miktarda MY CITY Lips kullanmalı mıyım?
Güvenlik açısından kullanmanızda herhangi bir sakınca yoktur, bununla beraber iyi sonuç alabilmeniz için günde en az 2 kez kullanmanız yeterli olacaktır.

MY CITY™ Lips’i sürdüğüm zaman dudaklarımda hafif bir karıncalanma ve ürperme hissetmem normal midir?
Evet tamamen normaldir. Dudaklarınıza MY CITY Lips’i sürdüğünüz zaman, kan dolaşımı artar. Hafif bir karıncalanma hissi ile birlikte dudaklarınızın renginin koyulaştığını göreceksiniz. Bu da MY CITY Lips’in bir ayrı bir özelliğidir. Dudaklarınıza ürünü uyguladıktan sonra hızlı bir dolgunlaşma hissettiğiniz gibi, dudaklarınızın doğal renginin daha da arttığını göreceksiniz. Endişelenmeyin, bu bir yan etki değildir.

Renksiz (Clear) MY CITY Lips ve renkli MY CITY Lips arasındaki fark nedir?
Ürünler tamamen aynı formül ve içeriğe sahip olmakla birlikte, renkli ürünler ayrıca renklendirici içerir.

MY CITY Lips’i kendi rujumun üzerine sürebilir miyim?
Eğer kendi rujunuzun üzerine sürerseniz, MY CITY Lips için bir bariyer oluşturmuş olursunuz, gerekli etkiyi sağlayamazsınız. Rujunuzu sürmeden önce MY CITY Lips bir baz oluşturacak şekilde dudaklarınıza sürerseniz, çok daha hızlı sonuç elde etmeniz mümkün olacaktır.

MY CITY Lips’i kullandıktan bir kaç gün sonra niçin dudaklarım da bir soyulma oluşuyor?
Bu sonuç üst ölü derinin soyulması nedeni ile normal ve beklenen sonuç olup, yumuşak dudaklara sahip olmanıza yardımcı olur. MY CITY Lips’i kullanmaya devam ettiğiniz süreç içinde, dudaklarınızdaki soyulma ve kuruluk git gide azalır. Dudaklarınızdaki yeni oluşum çok daha sağlıklı olacak ve dudaklarınızın nemini korumasını sağlayacaktır.
 

Benzer konular

Top